Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Złe miejsce

K.N. Haner

Złe miejsce

39,90 zł

2214

 

Czułam się potrzebna, mimo że przerażał, manipulował i karał. Był jak senny koszmar, ale ja dostrzegłam w nim coś ludzkiego.

Przed poznaniem go moje życie było piekłem. Przez jakiś czas udało mi się żyć złudzeniami, że udało mi się uciec od przeszłości. Prawda okazała się jednak inna. Zszokowała mnie.

Byłam kimś innym, niż myślałam i nie uwolniłam się od piekła. Weszłam do jego samego środka.

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-6576-6

Liczba stron: 344

Cena katalogowa: 39,90 zł

Strona Facebook autorki

Arlena Szybilska

Świetna fabuła

Super! Autorka napisała bardzo dobrą powieść! Fabuła jest strasznie wciągająca, a bohaterowie są fantastycznie wykreowani. Czyta się ją bardzo szybko, mogę powiedzieć, że kartki same się przekręcają. Polecam!
Gabriela Cichosz

Mroczna

,,Złe miejsce'' to książka, która wywołuje strasznie sprzeczne emocje, jest mroczna i kontrowersyjna. Mam wrażenie, że autorka przeszła samą siebie i bawiła się, ze mną w kotka i myszkę. Dosłownie wodziła mną za nos i caly czas zastanawialam sie co jeszcze się wydarzy?! Nie mogłam sie doczekać kiedy dowiem się jaki cel ma ten facet, którego poznała Blair. Polecam, naprawdę dla każdego kto lubi niegrzeczną literaturę!
Milena Ligoz

Jedna z lepszych Kasi!

Kasia to jedna z moich ulubioncy autorek, a jej nowa ksiażka była świetna! Naprawde bardzo dobra, zakończenie dosłownie wbiło mnie w fotel. Chyba nigdy nie czytałam erotyku, ktory był tak genialnie napisany! Fabuła jest mistrzowska, tak samo jak dawkowane napięcie i mroczny klimat! Już nie mogę doczkeac się na kolejny tom!
Cena pakietu

84,80 zł

4908

Cena pakietu

84,80 zł

4908

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...