Menu

Olga Jelisejewa

W książce zawarto w sumie 12 wariantów oczyszczania organizmu od prostych do skomplikowanych, zależnie od stanu zdrowia, wieku i przeciwwskazań dotyczących danego pacjenta. Jest nawet specjalna metoda dla osób bardzo osłabionych przewlekłą chorobą oraz innaprzeznaczona dla cierpiących na brak wolnego czasu, zabieganych ludzi, którzy chcą zadbać o zdrowie bez totalnych zmian w tygodniowym rozkładzie zajęć. Olga Jelisejewa zwraca uwagę, że od tego, co i jak jemy, zależy nasze zdrowie. Przybliża nam działanie układu pokarmowegopocząwszy od jamy ustnej, skończywszy na jelicie grubym. Pokazuje również powiązania między narządami człowieka, które pełnią wiele funkcji jednocześnie. Uczy, jak dbać o organizm, by cieszyć się dobrym zdrowiem i jak najprościej wprowadzić stosowne zmiany w trybie życia. Doktor Olga Jelisiejewa to znana rosyjska specjalistka w dziedzinie testu wegetatywno-rezonansowego (vega-testu). Jest autorką licznych książek z zakresu zdrowia i oczyszczania, w których wiele miejsca poświęca diagnostyce elektronicznej metodą Volla. W prowadzonym przez nią Centrum Zdrowia leczą się pacjenci z całego świata, a placówka stosuje opisane w tej książce metody. Jednak początek jej kariery medycznej związany jest całkowicie z medycyną konwencjonalną. W 1963 roku z wyróżnieniem ukończyła uczelnię Medyczną imienia I.P. Pawłowa, a potem wiele lat przepracowała w różnych rosyjskich szpitalach. Zrobiła kilka specjalizacji, m.in. w okulistyce i rentgenologii (była m.in. kierownikiem oddziału rentgenologicznego w szpitalu w Moskwie). Później zauważyła znaczne ograniczenia medycyny akademickiej, więc zgłębiła również irydologię, akupunkturę, leczenie przy pomocy nakłuwania ucha, homeopatię, fitoterapię i wspomnianą metodę Volla oraz vega-test.
W książce zawarto w sumie 12 wariantów oczyszczania organizmu - od prostych do skomplikowanych, zależnie od stanu zdrowia, wieku i przeciwwskazań dotyczących danego pacjenta. Jest nawet specjalna metoda dla osób bardzo osłabionych przewlekłą chorobą oraz inna - przeznaczona dla cierpiących na brak wolnego czasu, zabieganych ludzi, którzy chcą zadbać o zdrowie bez zmian w tygodniowym rozkładzie zajęć. Olga Jelisiejewa zwraca uwagę, że od tego, co i jak jemy, zależy nasze zdrowie. Przybliża nam działanie układu pokarmowego - począwszy od jamy ustnej, skoń­czywszy na jelicie prostym.Pokazuje również powiązania między narządami człowieka, które pełnią wiele funkcji na raz. Uczy, jak dbać o organizm, by cieszyć się dobrym zdrowiem i jak najprościej wprowadzić stosowne zmiany w trybie życia. Olga Iwanowna Jelisiejewa to wykładowca Międzynarodowej Akademii Integracji Nauki i Biznesu z ponad 35-letnią praktyką medyczną (doktor nauk medycznych), znana specjalistka w zakresie testowania wegetatywno-rezonansowego. Autorka licznych książek z zakresu zdrowia i oczyszczania, w których wiele miejsca poświęca diagnostyce elektronicznej metodą Volla. Leczą się u niej pacjenci z całego świata. W 1963 roku z wyróżnieniem ukończyła uczelnię Medyczną imienia I. P. Pawłowa. Wiele lat przepracowała w szpitalach. Zrobiła kilka specjalizacji, m.in. w okulistyce i rentgenologii (była kierownikiem oddziału rentgenologicznego w szpitalu w Moskwie). Równolegle zgłębiła irydologię, akupunkturę, leczenie przy pomocy nakłuwania ucha, homeopatię i fitoterapię. Obecnie stoi na czele Centrum Zdrowia, przy którym działa oddział oczyszczania organizmu stosujący wymienione w niniejszej książce metody (z których wiele opatentowała).
Książka Olgi Jelisejewej przerywa kłopotliwe milczenie na temat problemów mężczyzn ze zdrowiem i bez ogródek, przystępnym językiem udowadnia, dlaczego i jak Panowie powinni o siebie zadbać. W naszym kraju od dawna kładzie się nacisk na zapobieganie i wczesne wykrywanie raka piersi oraz szyjki macicy u kobiet. Panie dosyć łatwo przekonać, że powinny interesować się swoim zdrowiem. Tymczasem nie wiadomo dlaczego Panowie uważają, że choroby męskiego układu moczowo-płciowego są czymś wstydliwym, co najlepiej przemilczeć. Co gorsza, unikają jak ognia okresowych badań prostaty, bo przecież wykonywane są one w tak „niemęski" sposób... Wolą nie znać stanu swego zdrowia, niż poddać się prostemu zabiegowi diagnostycznemu per rectum. Na szczęście jest to postawa już niemodna. Coraz więcej znanych ludzi publicznie przyznaje się na przykład do walki z rakiem prostaty (choćby znany polski reżyser czy oskarowy aktor amerykański). Już samym tytułem książki wskazuje, że problemy z prostatą, które dotykają coraz większego odsetka mężczyzn w każdym wieku, są w większości wypadków wynikiem ukrytego zainfekowania różnymi czynnikami patogennymi: np. bakteriami, pierwotniakami czy innymi. O ile badaniem przez odbytnicę można wykryć stopień powiększenia gruczołu krokowego, badaniem wegetatywno-rezonansowym można ustalić, co naprawdę dzieje się w prostacie i drogach moczowo-płciowych, jaki czynnik powoduje infekcję. To umożliwia podjęcie ukierunkowanego leczenia. Przeczytanie tej książki polecamy szczególnie Paniom, mając świadomość, że ich spostrzegawczość i chętne, ofiarne dbanie o swych partnerów w połączeniu z nabytą wiedzą zaowocuje wzrostem świadomości u ich mężczyzn. Drogie Panie, przeczytajcie tę książkę i sprezentujcie ją swym ukochanym, a na pewno na tym zyskacie. Od fachowej wiedzy w niej zawartej zależy przecież zdrowie i satysfakcja Was obojga.