Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cyberpunk Odrodzenie

Andrzej Ziemiański

Cyberpunk Odrodzenie

6.4

(825 ocen) wspólnie z

23,75

 

„Cyberpunk. Odrodzenie” pozwala zanurzyć się w głębi ogromnego miasta rozświetlonego przez neony, którym rządzi zbrodnia i nauka przyszłości. Rzeczywistość, w której szerzy się przestępczość, handel bronią, danymi czy też ludzkim ciałem. Miejsce, w którym za los ludzkości odpowiadają gangi i korporacje, a jednostka nie ma żadnego znaczenia...

Policjant Shey Scott, który zakończył karierę z powodu śmiertelnej choroby, wraz z Lou Landon poszukują Axel Staller- bliźniaczki kobiety, która jest odpowiedzialna za morderstwo kilkunastu osób w biały dzień, pod okiem kamer.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-287-1362-8

Liczba stron: 360

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Andrzej Ziemiański

Sabina

Nie mam szczególnym wyobrażeń co do tej książki, bo wiem że autor mnie zaskoczy i tego właśnie oczekuje. Andrzej Ziemiański jest mistrzem tego gatunku. Z niecierpliwością oczekuje na premierę książki :)
Klaudia S

super

Ależ się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się o tej książce. Pan Andrzej jest świetnym pisarzem, a jego książki czyta się bardzo przyjemne. Czytanie wcześniejszych pozycji autora było świetnym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu i przeniesieniem się w świat wykreowany przez autora. Wiem, że i tym razem się nie zawiodę.
Michalina

“Cyberpunk. Odrodzenie”

Uwielbiam gatunek fantasy, a Ziemiański jest jedynym z moich ulubionych autorów. Jestem szalenie ciekawa tej pozycji. Pozostało tylko czekać !

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...