Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Harmonia zbrodni

Aleksandra Marinina

Harmonia zbrodni

7.2

(191 ocen) wspólnie z

22,85

 

W eksplozji samochodu ginie właścicielka biura podróży, Elena Dudariewa. W toku śledztwa udaje się dotrzeć do dziewiętnastoletniego chłopaka, który tuż przed wybuchem rozmawiał z jej zabójcą.

Artiom nie może jednak opisać wyglądu mordercy. Cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. Chłopak niemal nic nie widzi. Potrafi za to rozpoznać jego głos i muzykę, której słuchał zamachowiec.

Kamieńska staje przed dylematem i zostaje zmuszona do podjęcia trudnej decyzji.

Czy powinna angażować niepełnosprawnego chłopaka w poszukiwanie mordercy?

I narażać jego życie?

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1752-3

Liczba stron: 368

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Martyna Świrz

Gorąco polecam!

Bardzo wciągająca powieść. Książka ma ciekawą fabułę przez co mocno trzyma w napięciu do ostatnie strony. Naprawdę dobrze napisany kryminal, dawno już takie nie czytałam. Powiem szczerze, że jest to moje pierwsze spotkanie z autorką ale teraz będę musiała nadrobić wcześniejsze jej książki.
Aneta Czepiela

Uwaga! WCIĄGA

Czytanie tego kryminału sprawilo mi wielką przyjemność. Bardzo wciągająca historia, która buduje napięcie z każdą stroną. Na plus zaliczam śledztwo, prosto tłumaczone, nie skomplikowane. Zakończenie bardzo zaskakujące. Harmonia zbrodni ma wszystko co powinno znbajdować się w dobrym kryminale. Zachęcam do przeczytania.
Ania Zamojtel

Fantastyczny kryminał

Kolejny fantastyczny krymiał. Uwielbiam twórczość Aleksandry Marinina. Wszystie jej powieści potrafią stworzyć niezapomniany klimat z ktorego czytelnik nie ma ochoty wychodzić. harmonia zbrodni oczarowała mnie już od pierwszej strony. Styl pisarki za każdym razem jest tak samo przyjemny. Gorąco polecam.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...