Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

Sarah Knight

Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

5.0

(133 ocen) wspólnie z

37,91

 

Martwisz się rzeczami,które jeszcze nie nastąpiły? Albo takimi, które zapewne nigdy się nie wydarzą?

Mózg podsuwa nam milion różnych scenariuszy, z których każdy następny jest coraz bardziej niepokojący. Przez to zaczynamy się stresować i coraz trudniej nam zatrzymać gonitwę myśli. Autorka bestsellerowej i uznanej serii poradników Sarah Knight uczy nas rozwiązywać problemy, które narosły w naszej wyobraźni. Dostarcza wskazówek, które pomogą nam zlikwidować źródła niepokoju i zapanować nad stresem.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1346-8

Tytuł oryginalny: Calm the F*uck Down

Liczba stron: 304

Muza SA

Format: 140x203mm

Cena detaliczna: 37,91 zł

Interview with Sara Knight

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Sylwia

"Jak uspokoić swoje myśli?"

Ja znalazłam w tej książce wiele cennych rad i z pewnością zacznę walczyć z ciągłym rozmyślaniem nad sytuacjami, które w nigdy nawet się wydarzą. Kiedyś myślałam, że tak ma każdy i to normalne. Jednak teraz widze, że to problem, nad którym trzeba pracować. Serdecznie polecam lekturę tej książki!
Lucyna

Super

Napisany lekkim, żartobliwym stylem poradnik, w którym Sarah Knight zdradza czytelnikom, jak skutecznie zatrzymać gonitwę myśli w naszej głowie. Polecam, bardzo pomocna pozycja.
Kinga Chlebda

Jak uspokoić swoje myśli

Nie jestem fanką poradników ani żadnych pseudo motywacyjnych rzeczy ale Sarah Knight bardzo przypadła mi do gustu, a jej rady sprawiły, że mam więcej dystansu do rzeczy, na które nie mam wpływu, co zmniejsza mój niepokój i mimo że natrętne myśli wciąż się zdarzają, to jest ich znacznie mniej. Polecam

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...