Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

O krok za daleko

Harlan Coben

O krok za daleko

38,90 zł

2567

 

Sekrety nie umierają nigdy...

Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Gdy wreszcie trafia na ślad dziewczyny w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła.

Paige znowu znika.

Tym razem jednak Simon nie zamierza odpuścić za wszelką cenę chce sprowadzić córkę do domu.
Sprawa zaczyna się komplikować. W mieszkaniu, w którym zatrzymała się dziewczyna, zostają znalezione zwłoki Aarona.

Kiedy żona Simona, do której ktoś strzelał, walczy o życie, on musi zadać sobie pytanie w co wpakowała się ich córka?

Czy to ona zabiła?

Oprawa miękka

Liczba stron: 448

Format: 12,5x19,5 cm

Cena katalogowa: 38,90 zł

Wywiad z autorem książki

Ada Majewska

Polecam!

Jak dla mnie tak książka jest fenomenalna. Nic dodać nic ująć. Po prostu świetnie napisany thriller. Akcja jest bardzo wartka, co chwilę dowiadujemy się nowych rzeczy. Przy tej powieści na pewno nie będziecie się nudzić, a czy trudno będzie się Wam od niej odrwać? Zdecydowanie tak. Zakończenie jak dla mnie to istna petarda. Musicie koniecznie przeczytać.
Magda Grotowska

Mistrzostwo w każdej linijce

Uwielbiam twórczość Cobena. Fantastycznie potrafi zbudować intrygę, zagmatwać tak, że człowiek momentami nie wie co się dzieje. I na samym końcu odkrycie prawdy, która w zasadzie wydawała się banalna. Mam wrażenie, że z każdą książką jego powieści są jeszcze lepsze, jeszcze mroczniejsze i jeszcze bardziej tajemnicze. Polecam, ponieważ jest to mistrzostwo.
Adam Stach

Wspaniały thriller

Świetnie napisany i trzymający w napięciu thriller. Jak do tej pory ani razu nie zawiodłem się na Cobenie. Jego powieści są przepełnione akcją i nietuzinkowymi historiami. Ja jestem jak najbardziej na tak. Czekam na kolejną fantastyczną powieść.
Cena pakietu

83,80 zł

5261

Cena pakietu

78,80 zł

4961

Cena pakietu

83,80 zł

5261

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...