Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company

Robert Iger

Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company

49,99 zł

3164

 

Robert Iger w 2005 roku został prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym The Walt Disney Company. W tym czasie firma przechodziła przez trudny okres. Technika poszła do przodu i na, a na rynku pojawiła się spora konkurencja. Iger postawił na jakość, mocnienie pozycji firmy na rynkach międzynarodowych i pogodzenie się z nowinkami technicznymi. Przejął studio Pixar, Marvel Lucasfilm i 21st Century Fox. W ciągu 14 lat zrobił z Disneya największy i najbardziej szanowany koncern medialny na świecie. Wartość firmy wzrosła niemal pięciokrotnie, a sam Robert Iger uznany został najbardziej innowacyjnym i skutecznym dyrektorem naszych czasów.

„Przejażdżka życia” to opowieść pełna anegdot o człowieku, który zaczynał od bycia asystentem w ABC i wspiął się po szczeblach kariery na sam jej szczyt. Nie zapomniał przy tym, że w życiu nie liczą się tylko pieniądze, ale ważniejsza jest przyzwoitość, życzliwość i szacunek.

Sine Qua Non
Tytuł oryginalny: The Ride of the Lifetime

Sine Qua Non

Cena katalogowa: 49,99 zł

Spotkanie i wywiad z autorem

Daniel Sęk

Niezwykła

Robert Iger to postać niezwykła! To właśnie z niego można czerpać przykład jak skutecznie zarządzać zespołem i prowadzić go na sam szczyt kariery i tu nie tylko medialnej. To także przykład jak być przy tym dobrym człowiekiem, dla którego pieniądze to nie wszystko. Daje mu 10 gwiazdek!
Alek M

Disney

Kto się nie wychował na Disneyu? Przecież to klasyka. Wszyscy pamiętamy Myszkę Miki. W ostatnim czasie zachwycamy się mitologią Gwiezdnych wojen i jak się okazuje to również znalazło się w szeregach Disneya. Ta książka opowiada o człowieku, który z powrotem ożywił ten koncern i zdominował świat. Opowiada jak do tego doszło i radzi jak przełożyć to na własne biznesy.
Malwina Pająk

Świetna

Świetna lekcja dla każdego lidera! To musi być książka obowiązkowa. Nie tylko rady, ale i historie Roberta Igera są tam świetnie opisane i dlatego tak dobrze się ją czyta!
Cena pakietu

99,89 zł

6158

Cena pakietu

89,89 zł

5558

Cena pakietu

89,89 zł

5558

Cena pakietu

94,89 zł

5858

Cena pakietu

89,89 zł

5558

Cena pakietu

89,89 zł

5558

Cena pakietu

89,89 zł

5558

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...