Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pyszności prosto z balkonu i tarasu. Warzywa i owoce. Poradnik rośliny

Joachim Mayer

Pyszności prosto z balkonu i tarasu. Warzywa i owoce. Poradnik rośliny

11,94

 

To książka przeznaczona dla każdego, kto pragnie cieszyć się zdrowymi i smacznymi roślinami własnoręcznie wyhodowanymi w swoim ogródku lub na balkonie.

Zbieranie plonów daje ogromną satysfakcję. Nigdzie nie kupimy roślin o takim smaku, jak te, które sami wyhodujemy. Uważasz, że Twoje mieszkanie nie daje Ci takich możliwości? Zawsze znajdzie się miejsce na niewielką skrzynkę lub doniczkę, w której możesz zasadzić rzodkiew, sałatę, pomidory czy miniaturowe drzewko owocowe.

Jak wiadomo własna uprawa nie zapewni nam tak obfitych zbiorów, abyśmy mogli je zamrażać i długo przechowywać. Jednak jedno jest pewne- od teraz nie zabraknie Ci zdrowych przekąsek, które możesz mieć zawsze pod ręką.

Coraz popularniejsze stają się miniaturowe rośliny, które często pojawiają się w przepisach kucharskich. Nie są one dostępne w każdym sklepie. Możesz sam zasiać i zachwycać swoich gości mini pomidorkami, marchewkami czy brokułami, których smak jest jeszcze bardziej intensywny. Przygotuj niezwykłą degustację dla siebie i najbliższych!

„Pyszności prosto z balkonu i tarasu” to książka, po którą warto sięgnąć z kilku powodów. Stanowi ona kompendium wiedzy o uprawie zarówno warzyw jak i owoców. Dowiesz się w jaki sposób zasiać i kiedy zebrać plony. W książce znajdują się najcenniejsze informacje, dzięki którym zapewnisz sobie pełne zadowolenie ze swojej pracy w balkonowym ogródku. Wszystko to ozdobione jest przepięknymi ilustracjami. Ponadto autor zamieścił kilka pomysłów na wykorzystanie zebranych plonów. Książka inspiruje do działania!

Jedność
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-797-1107-9

Liczba stron: 64

Format: 16.6x19.8

Cena detaliczna: 23,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...