Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich

Agnieszka Maciąg

Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich

6.4

(66 ocen) wspólnie z

48,99

 

Od wielu lat interesuję się psychologią oraz rozwojem osobistym i duchowym. Podczas procesu mojej głębokiej przemiany, który rozpoczął się w 2006 roku, trafiłam również na astrologię. Jako osoba racjonalna na początku byłam bardzo sceptyczna. Z biegiem czasu przekonałam się jednak, że astrologia daje wiele cennych wskazówek i wzbogaca życie, czyniąc je bardziej zrozumiałym, przejrzystym i piękniejszym. Astrologia pomogła mi lepiej poznać samą siebie, moich bliskich oraz otaczający nas świat. Astrologia to nie wyrocznia, ponieważ każdy z nas ma wolną wolę i może wybrać, jak zachowa się wobec sytuacji i wyzwań, które pojawiają się na ścieżce życia. Astrologia pomaga je zrozumieć, spojrzeć na nie z szerszej perspektywy i przepracować najważniejsze duchowe lekcje.

W tej książce koncentruję się na znakach zodiaku, a także energii, która podczas danego miesiąca wpływa na każdego z nas: budzi nasz ukryty potencjał, ale również odkrywa nasze słabości. Kiedy wiemy, w jakim energetycznym momencie się znajdujemy, znacznie łatwiej jest nam zrozumieć siebie oraz wyzwania, jakie przed nami stoją.
Moją intencją jest, aby książka ta była dla Ciebie wsparciem w rozwoju, przemianie i zdobyciu większej samoświadomości. Pragnę, by pomogła Ci pokonać niezauważone wcześniej blokady i nauczyła Cię reagować inaczej niż dotychczas. Życzę Ci przepięknego rozkwitu i wspaniałej energii.
Niech budzi się i rośnie Twoja mądrość i wewnętrzna moc.
Dziękuję za to, że możemy razem podróżować.

Z miłością
Agnieszka

Otwarte
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-813-5170-6

Liczba stron: 360

Otwarte

Format: 155 x 215mm

Cena detaliczna: 69,99 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...