Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wojny treecatów

David Weber

Wojny treecatów

6.8

(51 ocen) wspólnie z

32,90

 

Ciąg dalszy „Pięknej przyjaźni” i „Czasu ognia”!
Wprawdzie pożary lasów wygasły, lecz problemy pozbawionego swojej ziemi klanu treecatów wcale się nie skończyły. Poszukując nowego terytorium, natrafia on na inny, wrogo nastawiony klan, który nie ma zamiaru oddać ani jednej gałązki. Stephanie Harrington, która jest największym rzecznikiem sprawy treecatów, przebywa akurat na Manticore, tak więc zadanie uchronienia kotowatych przed konfliktem spada na barki jej przyjaciół, Jessiki i Andersa. Co więcej, muszą oni uporać się z jeszcze jednym „kłopotem”, którym jest ich coraz silniejsze wzajemne zauroczenie…
David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF („Honor Harrington”, „Starfire”). Łączny nakład jego książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy, aż 22 tytuły trafiły na listę bestsellerów „New York Timesa”.
Jane Lindskold to bestsellerowa autorka ponad 20 powieści, m.in. cyklu Firekeeper, jej opowiadania pojawiały się w już w antologiach ze świata Honor Harrington.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-07-22

ISBN: 978-83-781-8468-3

Tytuł oryginalny: Treecat Wars

Liczba stron: 368

Rebis

Format: 130x200mm

Cena detaliczna: 32,90 zł

Tłumaczenie: Radosław Kot

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...