Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zabójcze Święta

39,90 zł

2170

 

Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było!

Gdy za oknem widać spadające leniwie płatki białego śniegu, czuć wydobywający się z kuchni zapach przygotowywanych potraw, a na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka… zło nadal czai się na każdym kroku. Kiedy wszyscy domownicy zasiadają do wigilijnego stołu, gdzieś w oddali słychać głośne krzyki i wzywanie pomocy. Pękanie kości zagłusza dźwięk łamanego opłatka. Czy na pewno w tym roku będziesz czekać na spóźnionego wędrowca?

To jak? Byłeś w tym roku grzeczny czy nie? Los i tak cię dopadnie!

Poznaj 10 świątecznych historii napisanych przez polskich pisarzy. Sensacja, kryminał, groza, seks i horror, po tej mieszance nic już nie będzie takie samo. Wszystko to doprawione garścią krwawych opowieści, odrobiną psychopatycznego nastroju, gęstą kroplą morderczej żądzy oraz szczyptą poczucia humoru.

Skarpa Warszawska
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-10-30

Liczba stron: 340

Skarpa Warszawska

Format: 13.5x20.5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Celina Kowalczyk

Warto

Nie żałuje zakupy, chociaż kupiłam książkę dla kilku z wymienionych autorów. Jak to bywa w antologiach niektóre opowiadania są lepsze, inne słabsze... Jednak ja w większości bardzo miło się zaskoczyłam. Według mnie jak najbardziej warto przeczytać.
Karolina Jarczyk

Wiele ciekawych opowiadań

Idealna pozycja dla fanów kryminałów. Jak dobrze każdy z nas wie, w święta wychodzi wiele powieści romantycznych oraz obyczajowych, do tej pory! Teraz dzięki tej antologii mamy okazję poznać drugą twarz świąt, które w tych opowiadaniach nie są tak piękne i kolorowe. Myślę, że tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, tutaj mam na myśli opowiadanie znanego autora lub jednego z ulubionych. Dodatkowym plusem, że można poznać styl pisania innych autorów.
Hanna Nabagło

Kryminalnie...

Bardzo ciekawy zbiór świątecznych opowiadań z kryminalnym zagadkami w tle. Antologie jak najbardziej polecam! Zawiera ona wiele perełek, które niesamowicie intrygują i wciągają do ostatniej strony. Poza tym ,, Zabójcze Święta'' to idealna powieść dla osób, które chcą poznać innych, nieznanych wcześniej autorów. Dzięki, temu na podstawie opowiadań, które mi się najbardziej spodobały z chęcią sięgnę po powieści przykładowo Alka Rogozińskiego. Polecam!
Cena pakietu

84,80 zł

4864

Cena pakietu

84,80 zł

4864

Cena pakietu

77,80 zł

4444

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...