Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Złowrogie niebo

Alex Kava

Złowrogie niebo

38,99 zł

2391

 

Będą musieli stawić czoła nie tylko makabrycznej zbrodni, ale także szaleńczej sile żywiołu. Kto będzie na tyle silny, aby przetrwać? Gdy sztorm minie, nikt już nie będzie już taki sam...

Francine „Frankie” Russo jest naprawę porytowana, kiedy Tayler Gates – jej młodszy współpracownik – prosi ją wideorozmowę. O piątej nad ranem. Jest na tyle zdenerwowana, że nawet nie zauważa, gdy nagle naprzeciwko Taylera pojawia się dwóch mężczyzn. To co widzi Frankie zostanie w jej pamięci na zawsze. Właśnie stała się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon ofiary, widzą ją. Wiedzą, jak wygląda, kim jest, gdzie pracuje i gdzie mieszka. To scena jak z najgorszego horroru. Oni wiedzą o niej wszystko. Ona wie tylko jedno – przyjdą po nią.

Frankie Russo pospiesznie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa - Hannę Washington i jej partnera biznesowego Rydera Creeda. Są jedynymi osobami, którym może ufać. Umawiają Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell.

Kobieta jedzie na spotkanie, nie ma jednak pojęcia, że na drodze stanie jej jeszcze jedna przeszkoda – niszczycielskie tornado...

HarperCollins Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-276-4825-9

Liczba stron: 352

HarperCollins Polska

Format: 145x215mm

Cena katalogowa: 38,99 zł

Paulina

Bardzo dobra!

Kolejna świetna książka znanej na całym świecie autorki thrillerów psychologicznych Alex Kave'y. Znam się z tą autorką od kilku jej książek :) Dlatego oczekiwałam równie dobrego kryminału jak poprzednie. I nie zawiodłam się. Tym razem otrzymujemy thriller, który wprowadza dotąd niepostykany wątek żywiołu, a konkretnie tornada i jego niszczycielskiej i niemożliwej do zatrzymania siły. Nie dość, że bohaterowie muszą mierzyć się z tajemniczym i brutalnym morderstwem, to jeszcze ta nieposkromiona siła zjawiska naturalnego. Gdy tornado się skończy, nic już nie będzie takie samo. Prztrwają tylko najtwardsi...

Kinga

Ciekawa pozycja

"Złowrogie niebo" to ekscytująca i trzymająca w napięciu opowieść, w którym bohaterom przyjdzie zmierzyć się z wrogiem, który jeszcze nigdy nie wydawała się tak niebezpieczny - szalejącym tornado. Pustoszejącym Alabamę. Zmiatającym wszystko co spotka na swojej drodze. W tej książce było miejsca na nudę. Strony są wypełnione po brzegi ekscytującą treścią. Można było poczuć dreszczyk emocji podczas najbardziej niebezpiecznych scen. Było sporo niewiadomych wokół tajemniczej śmierci Taylora Gates'a. Nie było wiadomo, kim tak naprawdę byli mordercy i czy dopadną Frankie!? Tego obawiałam się chyba najbardziej! Moża wymienić naprawdę bardzo dużo zalet tej książki, ale i tak nie oddadzą one geniuszu autora. O tym trzeba się przekonać samemu. Ze swojej strony gorąco polecam "Złowrogie niebo". Nie zawiedziecie się! :)
Olga Kopytek

Polecam!

Bardzo dobry thriller. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim połączeniem. Morderstwo i nieposkromiony żywioł. Dla mnie to powiew świeżowści w tym gatunku. Spodobały mi się ciekawe postaci. Charyzmatyczne, wyraziste. Szybko sie z nimi zaprzyjaźniłam. Lekkie pióro autora sprawiło, że książkę czyta sie w mgnieniu oka. Fabuła jest wielowątkowa, ale nie jest nachalna, ani zawiła. Odpowiednio dawkowana nie przytłacza czytelnika ogormem informacji, ale umiejętnie stopniowo zagłębia w wydarzenia,a  mimo to, czuć atmosferę napięcia i czegoś niepokojącego "wiszącego w powietrzu". Za to duży plus. Podczas lektury nasuwa się wiele pyta.Kim są mordercy Taylora? Czy znajdą Frankie? Czy uda się jej umknąć? I kto przetrwa szalńczy sztorm? Dużo niewiadomoych i jeszcze wieksze zaskoczenie przy zakonńzeniu. Polecam gorąco szczególnie fanom tego typu kryminałów!
Cena pakietu

83,89 zł

5085

Cena pakietu

83,89 zł

5085

Cena pakietu

76,89 zł

4665

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...