Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zwierzaki-dzieciaki

Fiona Munro

Zwierzaki-dzieciaki

34,99

 

Zwierzaki-dzieciaki to książka z serii "Moja pierwsza książka twórczych zabaw", z pomysłami na zabawy i gry przeznaczonymi dla przedszkolaków w wieku 4-6 lat.
Małe zwierzątka to ulubione tematy dla dzieci w tym wieku, o czym świadczy popularność historyjek o zwierzętach, filmów, piosenek i zabaw. Słodkie małe zwierzątka skłaniaj dzieci do zainteresowania się nimi.
Czym ta książka różni się od innych: Na rynku jest wiele książek do zabaw twórczych, ale każdej z zabaw jest poświęcona osobna pozycja. W naszej książce znajdziesz wszystko: naklejki do wielokrotnego użycia (200 sztuk!), rozkładane plansze, gdzie można je nalepić, szablony do rysowania, kolorowe papiery ozdobne z motywami zwierząt, kolorowanki, zadania z kropkami do łączenia ćwiczące zdolności manualne dziecka, obrazki typu "znajdź różnice", labirynty, a także puzzle.
Nowoczesna forma książki (kartki na spirali oprawione w wytrzymałą okładkę) ułatwia korzystanie z niej - rysowanie, malowanie, kolorowanie i robienie innych fajnych rzeczy, granie w świetne gry i układanie puzzli. Zapewnia dziecku wiele godzin twórczej rozrywki.
Koncepcja książki tego typu jest sprawdzona przez MUZĘ na serii dla starszych dzieci - 100 kreatywnych zabaw i gier, która bardzo dobrze przyjęła się na naszym rynku (obydwie dotychczas wydane książki - Księżniczki i Piraci - będą wznowione jesienią 2012 roku).
Brak na rynku podobnych pozycji dla najmłodszych dzieci.

Muza
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-10-30

ISBN: 978-83-775-8232-9

Tytuł oryginalny: Baby Animals, My First Creativity Books

Liczba stron: 56

Format: 22.8x27.1

Cena detaliczna: 34,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...