Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Elementarz 3latka. Wielka Akademia

Elementarz 3latka. Wielka Akademia

10.0

(1 ocena) wspólnie z

14,79

 

Prawie 100 stron zabawy i edukacji zarazem.

Zadania i ćwiczenia dostosowane zostały do potrzeb poznawczych 2-latka. Na każdej stronie znajduje się ilustracja i zadanie do wykonania. Polecenia poprzedzone są pytaniami motywującymi dziecko do znalezienia na ilustracji odpowiedzi, ćwiczenia ręki, opowiedzenia o tym co widzi, użycia kredki określonego koloru, rysowania, uzupełnienia obrazka naklejką.

Zakres tematyczny zadań: pory roku, poznawanie zwierząt, zabawa w domu i na placu zabaw, życie na wsi, przyjęcie urodzinowe, rośliny, nauka higieny, warzywa i owoce, zdrowe jedzenie, zawody (lekarz, strażak, weterynarz), pojazdy, morze i plaża, ubiór, Przeciwieństwa, relacje przestrzenne (pod-nad, za-przed).

Elementarz 3latka dostarcza Twemu dziecku odpowiedniej wiedzy i utrwala ją, wyrabiając nowe umiejętności, a Tobie rodzicu pozwala dostrzec postępy w nauce.

Zakres zadań i metodyka wprowadzania wiedzy jest adekwatna do wieku dziecka i została przygotowana pod nadzorem dyplomowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego. Dzięki niemu Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem swoich rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej i łatwiej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Nagradzaj swoje dziecko!

Wśród naklejek na końcu książki znajdziesz nagrody ze złotym pucharem. Doceniaj nimi swoje dziecko. Wspieraj każdy wysiłek i przyklejaj naklejkę-nagrodę przy wykonywanym zadaniu. Unikaj krytyki. Motywuj malucha pozytywnie. Dawaj mu satysfakcję. Poświęcaj mu czas. Tak budujesz jego poczucie wartości.

Elementarz trzylatka to mądry sposób spędzania czasu przez Twoje dziecko.

Bookolika
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-962-4901-2

Liczba stron: 96

Bookolika

Format: 205x240mm

Cena detaliczna: 24,99 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...