Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle
Jan Kaczkowski
Książka
27,99 zł
46,90 zł - sugerowana cena detaliczna
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!
| Wydawnictwo: | WAM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Liczba stron: | 232 |
| Format: | 15.0x21.0cm |
Zobacz więcej
27,99 zł
O książce Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle
Książka ta to wybór tych, które jego zdaniem najlepiej pokazywały najbliższe mu tematy: wierność sumieniu, odwaga, wewnętrzna uczciwość, pokonywanie własnych słabości, budowanie bliskości i autentycznych relacji. Niezależnie od tego, czy były wygłoszone dla tłumów, które przychodziły na jego msze, czy dla pacjentów hospicjum w Pucku i ich rodzin, widzimy w nich księdza Jana, który dzieli się tym, co dla niego najważniejsze. Książka zawiera też rekolekcje z księdzem Janem "Herod, Piłat, setnik i inni" oraz przewodnik po dobrej spowiedzi.Szczegółowe informacje na temat książki Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle
| Wydawnictwo: | WAM |
| EAN: | 9788327710376 |
| Autor: | Jan Kaczkowski |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Liczba stron: | 232 |
| Format: | 15.0x21.0cm |
| Data premiery: | 2016-01-04 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Wydawnictwo WAM Kopernika 26 31-501 Kraków PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle
Książka
35,79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
54,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Wojciech Tochman
Książka
67,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
89,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Carolyn Burke
Książka
26,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
34,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Hanna S
6,1 (8)
Książka
31,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
49,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jerzy Gwiaździński
Książka
51,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
79,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jarosław Kurski
Książka
41,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
75,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Siewierski Tomasz,
Artur Wójcik
Książka
40,35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Meltzer Marisa
Książka
50,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
79,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Angelika Kuźniak
9,0 (1)
Książka
71,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
119,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Michael Azerrad
Książka
26,23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
39,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Anna Zielińska,
Dominik Puk
Książka
36,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
59,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Mary Roach
7,4 (20)
Książka
43,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Topolski
Książka
57,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
89,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Anna Rudnicka-Litwinek
8,4 (9)
Książka
39,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
64,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Wiktor Słojkowski
Książka
67,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
99,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Christophe Lebold
8,3 (19)
Książka
39,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Beata Izdebska-Zybała
7,5 (30)
Książka
51,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
74,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jarosław Molenda
1,0 (1)
Książka
53,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
89,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Marek Ferenc
Książka
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
74,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Piotr Łopuszański
7,5 (12)
Książka
17,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
29,40 zł
- sugerowana cena detaliczna
Barbara Wachowicz
Książka
26,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
34,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Kwintylion
8,0 (2)
Książka
41,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Charles Spencer
Książka
41,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Liza Minnelli,
Michael Feinstein
Książka
59,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
99,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Julia Voss
Książka
59,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
99,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Podraza Rafał,
Gracjana Miller-Zielińska
8,5 (6)
Książka
37,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
42,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Ida Grinspan,
Bertrand Poirot-Delpech
Książka
48,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
79,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Wiercioch Wojciech
Książka
52,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Monika Piątkowska
Książka
20,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
29,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Lindstedt Iwona
Książka
110,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
185,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Karolina Prewęcka
6,6 (46)
Inne książki Jan Kaczkowski
Książka
27,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
46,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski
7,6 (11)
Książka
40,79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
59,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski
9,2 (28)
Książka
27,54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
45,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski
Książka
18,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
29,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski
7,9 (82)
Książka
74,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
124,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski,
Joanna Podsadecka,
Piotr Żyłka
10,0 (1)
Książka
29,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
49,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski,
Piotr Żyłka
7,7 (11695)
Książka
30,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
44,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski
7,8 (191)
Książka
30,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
44,99 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski
Książka
31,42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
49,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jan Kaczkowski,
Katarzyna Jabłońska
7,8 (136)
Książka
22,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
34,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Katarzyna Jabłońska,
Jan Kaczkowski
Oceny i recenzje książki Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle
Średnia ocen:
~ /10
Liczba ocen:
0
Powiedz nam, co myślisz!
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Zaloguj się, aby dodać opinię
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych recenzji
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Z tego samego wydawnictwa
Książka
12,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
12,44 zł
- sugerowana cena detaliczna
Bałoniak Aleksandra
1,0 (2)
Książka
27,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
46,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Marie Leborgne Lucas
6,0 (1)
Książka
32,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
54,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Léonide Grilikhès
8,0 (4)
Książka
27,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
46,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Michał Lewandowski,
Kazimierz Tischner
8,8 (4)
Książka
26,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
44,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Paweł Kowalski
Książka
38,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
64,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
René Girard
Książka
38,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
64,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Letki Maria Ewa
7,7 (51)
Książka
35,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
59,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Grzegorz Ryś,
Alfred Marek Wierzbicki
8,0 (1)
Książka
26,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
44,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Gaj Tomasz
7,7 (198)
Książka
27,54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
45,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Krzysztof Sowiński
6,4 (5)
Książka
33,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
56,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Hubert Wolf
6,2 (125)
Książka
21,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
34,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Manney Jim
7,9 (32)
Książka
23,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
39,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Louis Dupré
Książka
26,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
44,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Thibodeaux Mark E.
Książka
27,54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
45,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jurak Marcin MIC
7,3 (6)
Książka
53,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
89,00 zł
- sugerowana cena detaliczna
Marek Starowieyski
Książka
29,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
49,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Jon Fosse,
Eskil Skjeldal
7,2 (56)
Książka
41,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
69,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Grzegorz Strzelczyk
9,3 (4)
Książka
32,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
54,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Marie-Jo Thiel
6,9 (7)
Książka
31,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
52,90 zł
- sugerowana cena detaliczna
Joseph Ratzinger