Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rękawiczki wojowniczki, czyli supermoce na wyciągnięcie ręki

Rękawiczki wojowniczki, czyli supermoce na wyciągnięcie ręki

44,99

 

Jest ich dziewięć: Wampirka, Operka, Konsulka, Morka, Robotka, Zimka, Kuchcia, Gumcia, Bokserka. To rękawiczki wojowniczki. Mieszkają w domu państwa Stelażyńskich, a ich misją jest przejęcie władzy nad światem. Ambitne plany wiszą jednak na włosku z powodu niespodziewanej kłótni. Bo mama uważa, że sobota służy nadrabianiu zaległości z całego tygodnia, a reszta domowników w weekend myśli tylko o zabawie. Gdy więc emocje sięgają zenitu, rękawiczki nie siedzą z założonymi rękami. Postanawiają uruchomić swoje supermoce, by pomóc rodzinie w codziennych obowiązkach, lecz wypadki szybko wymykają się spod kontroli... Rękawiczki działają w pełnej konspiracji, choć kusi je by się ujawnić... ale tylko dzieciom. Są inteligentne i zadziorne, eleganckie i pracowite, waleczne i delikatne. Zabawna historia dla całej rodziny, pełna nietuzinkowych dialogów i zaskakujących zwrotów akcji. Wystarczy rzucić okiem na tytuły rozdziałów: 1. Sobota: zabawa czy robota? 2. Operacja „Niewidzialna ręka” 3. Operacja „Pomocna dłoń” 4. Natchnienie w koszuli zaszyte 5. Mafijne porachunki małżeńskie 6. Cały wysiłek na marne?!? 7. Sortownia odpadów w każdym przedszkolu 8. Tata kontra krwiożercze pająki 9. Kosiarz łasuchów atakuje zawsze o północy 10. Panie proszą panów! Czy mama postawi na swoim i tata naprawi kran, Michał napisze referat na przyrodę, a Iga nauczy się tabliczki mnożenia? Czy zwycięży jednak chęć beztroskiej zabawy? A może uda się pogodzić ogień z wodą?

Dwukropek
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-8141-837-9

Liczba stron: 40

Cena detaliczna: 44,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...