Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Za dużo zimowych zabaw

Katy Hudson

Za dużo zimowych zabaw

29,80

 

Drugi, zimowy tom bestsellerowej serii "Za dużo marchewek".

Ciepła i urocza książka o sile przyjaźni daje radość i pomaga przezwyciężać wszelkie przeciwności.

Niepowtarzalny, kolorowy i radosny – wykreowany przez Katy Hudson – świat, w którym przyjaźń, umiejętność dzielenia się i współdziałania są najważniejsze, powraca w Amberku!
Po Króliku, który gromadził marchewki ("Za dużo marchewek"), Wiewiórce, która sama chciała wygrać wyścig ("Wyścig po Złotego Żołędzia"), Bobrze, który chciał być perfekcyjny ("Za doskonały tort urodzinowy"), teraz kolej na Żółwia.

Żółw NIE LUBI zimy!
Dlaczego? – No bo nie – odpowiada. Ale tak naprawdę to dlatego, że jej nie zna, bo wtedy zapada w zimowy sen. Królik, Wiewiórka i Bóbr cieszą się zimą i hałasują tak bardzo, że ciągle go budzą.
Czy przyjaciołom uda się zachęcić Żółwia do wspólnych zimowych zabaw? A może Żółw polubi zimę?


KATY HUDSON to jedna z ulubionych autorek i ilustratorek polskich dzieci. Jej światowy bestseller "Za dużo marchewek" bawi i uczy przyjaźni i dzielenia się z innymi kolejne roczniki maluchów. Następne tomy serii: "Za dużo zimowych zabaw", "Wyścig po Złotego Żołędzia" i "Za doskonały tort urodzinowy" – ugruntowały jej popularność.

Skąd tak wielka popularność serii "Za dużo marchewek" Katy Hudson?
Bo Królik i jego przyjaciele to przesympatyczne, oryginalne, pełne wdzięku, a przede wszystkim prawdziwe postacie, które mają też swoje słabości do przezwyciężania.
Bo kipiąca przygodami akcja rozśmiesza i wzrusza do łez.
Bo kolorowy, radosny świat, który Katy Hudson wykreowała przepięknymi ilustracjami, jest niepowtarzalny.
Seria niesie przesłanie o najwyższej wartości przyjaźni, która pomaga w najtrudniejszych momentach, o umiejętności dzielenia się, współdziałania, wspólnej zabawy i wzajemnej pomocy.

"Panna Śpieszka i Pan Leniwiec" – pierwszy tom nowej serii – wprowadza temat uważności.

Katy Hudson rozpoczęła swoją karierę jako mała dziewczynka, rysując na ścianach w całym domu. Rodzice szybko zachęcili ją do przerzucenia się na kredki i kartkę. Potem kredki zastąpił pędzel, farby i pióro. Ukończyła Art College, mieszka z mężem i dwójką dzieci w Londynie.

Amberek
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2018-11-23

ISBN: 978-83-241-6837-8

Liczba stron: 40

Amberek

Format: 276x271mm

Cena detaliczna: 29,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...