Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Znajdź ją

Lisa Gardner

Znajdź ją

7.2

(579 ocen) wspólnie z

38,00

 

„Od lat spod pióra Lisy Gardner wychodzą jedne z najlepszych thrillerów na rynku. Niemniej Znajdź ją to nowa jakość: pełna napięcia i suspensu, urzeka misternie skonstruowaną intrygą. Ogromny ładunek emocjonalny i niezwykła siła, jaka z niej emanuje, czynią tę powieść lekturą obowiązkową”. Harlan Coben
Flora Dane była ofiarą. Siedem lat temu Flora, beztroska studentka college’u, została porwana podczas wiosennych ferii. Przez kolejne 472 dni dowiadywała się, jak wiele potrafi znieść człowiek.
Flora Dane ocalała. Cudem przetrwała, a potem przez pięć lat przyzwyczajała się do rytmu normalnego życia, pracując ze specjalistą FBI ds. ofiar, Samuelem Keynesem. Ma matkę, która zawsze ją kochała, i brata, lękającego się osoby, którą się stała. I ma też ścianę w sypialni pokrytą zdjęciami innych dziewcząt, które nigdy nie powróciły do domu.
Flora Dane jest lekkomyślna. Czyżby? Gdy detektyw D.D. Warren z Bostonu zostaje wezwana, na miejscu zdarzenia znajduje trupa mężczyzny oraz kobietę, która go zabiła – nagą i ze skrępowanymi dłońmi. Okazuje się, że Flora od czasu kiedy została uwolniona, zadarła już z trzema innymi podejrzanymi. Czy jest ofiarą, czy też myśliwym? Czy mając wiedzę o zachowaniu kryminalistów, mogłaby być kluczem do uratowania zaginionej studentki, której porwanie wstrząsnęło Bostonem? Gdy znika sama Flora, detektyw uświadamia sobie obecność prawdziwego drapieżnika. Drapieżnika, który za nic nie pozwoli, by Flora kiedykolwiek uciekła. I tylko D.D. Warren może ją znaleźć.

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-0111-0

Tytuł oryginalny: Find Her

Liczba stron: 424

Format: 14.2x20.7

Cena detaliczna: 38,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...