Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Chi Kung teoria i praktyka Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

Carnie L. V.

Chi Kung teoria i praktyka Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

5.0

(2 oceny) wspólnie z

49,40

 

Tradycyjna medycyna starożytnych Chin wyróżnia energię, która odpowiada za nasz stan fizyczny i psychiczny. Niestety, większość z nas nieświadomie blokuje przepływ tej mocy i przeżywa swoje życie nie wykorzystując własnego potencjału. Dzięki tej książce można jednak coś z tym zrobić.
Chi Kung oferuje Ci zestaw ćwiczeń mogących całkowicie odmienić Twoją codzienność. Opanowując starożytną sztukę oddechu, postaw i świadomości czuciowej, możesz kierować przepływem swojego chi, aby dzięki temu osiągnąć optymalne zdrowie i wiele rzeczy, o których wcześniej tylko marzyłeś. Gwarantuje Ci to znakomita specjalistka od przepływu energii i uzdrawiania oraz znawczyni prastarych metod przywracania równowagi w ciele.
Dzięki tej książce będziesz wyglądał i czuł się młodziej oraz dodasz do swojego życia wiele lat, które spędzisz w zdrowiu. Wzniesiesz swoją sprawność fizyczną na wyższy poziom, a uszkodzone tkanki w Twoim ciele będą goiły się szybciej. Zwiększysz swoją sprawność seksualną i zaczniesz dostarczać swojemu partnerowi doznań, o jakich nigdy nie śnił. Nauczysz się kontrolować temperaturę swojego ciała, rozgrzewając się lub schładzając według uznania. Rozwiniesz również zdolności parapsychiczne, będziesz uzdrawiał na odległość, rozmawiał z duchami i poruszał przedmioty siłą swojego umysłu. Zaczniesz też nawiązywać lepszą więź ze zwierzętami, zarówno żyjącymi na wolności, jak i domowymi.
Wykorzystaj swój pełen potencjał.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7792-7

Liczba stron: 392

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 49,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...