Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Chińska droga do zdrowia, spokoju i wolności Wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie

Gerad Kite

Chińska droga do zdrowia, spokoju i wolności Wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie

8.0

(3 oceny) wspólnie z

39,30

 

Sposób w jaki dzisiaj żyjemy czyni nas chorymi. Nasze wybory i wszelkie ulepszenia materialne sprawiają, że jesteśmy bardziej nieszczęśliwi niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ utraciliśmy więź ze swoim wnętrzem.
Autor opierając się na zasadach starożytnej chińskiej filozofii i własnym bogatym doświadczeniu pomaga ludziom w różnym wieku i z różnych środowisk. Proponuje sprawdzone metody między innymi technikę wahadła jako narzędzie przemiany i odnalezienie drogi do swojego wnętrza. Krok po kroku opisuje jak skupić uwagę wyłącznie na obecnej chwili. Dzięki temu osiągniesz wewnętrzny spokój, poradzisz sobie w każdej, nawet stresującej sytuacji. Ułatwi to podejmowanie trafnych decyzji, a nowe spojrzenie rozbudzi Twoją kreatywność.
Nauczysz się też regenerować swój organizm przy wykorzystaniu dawnej chińskiej wiedzy – zegara ciała. Gdy przywrócisz swój biologiczny dobowy rytm, odzyskasz zdrowie fizyczne. Zgodnie z tą zasadą uregulujesz pory posiłków, dostosujesz czas na odpoczynek i sen. Twoje ciało odzyska prawidłowe pH, unormuje się poziom hormonów i ciśnienie tętnicze. Powróci apetyt i dobre samopoczucie.
Ta książka na nowo odkryje przed tobą tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej łącznie z zasadą Pięciu Przemian. Nauczysz się patrzeć na rzeczy z innej perspektywy i zyskasz przekonanie, że masz już w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwy i zdrowy.
Wschodnia mądrość na współczesne dolegliwości.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7820-7

Tytuł oryginalny: Everything you need you have

Liczba stron: 168

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...