Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Elektrosmog - eliminacja

Stachna Matuszek

Elektrosmog - eliminacja

29,00

 

Odczuwasz ciągły niepokój, jesteś nerwowy, odczuwasz bóle wszelkiego rodzaju? Mimo leczenia farmakologicznego nie odczuwasz poprawy swojego stanu? Przeczytaj niniejszą publikację – może okazać się, że źródło Twoich cierpień można zniwelować w prosty, aczkolwiek niekonwencjonalny sposób.

Autorka książki wychodzi z założenia, że to właśnie przede wszystkim w naturze powinniśmy szukać recepty na większość odczuwanych dolegliwości. Z tego względu uczy czytelnika poprawnie chronić swoje domy, ogrody, samochody, sprzęty elektroniczne przed szkodliwym promieniowaniem; odpowiednio dobierać przedmioty codziennego użytku, jedzenie, kosmetyki, odzież.

Publikacja zawiera zbiór porad, opartych na odważnych poglądach autorki, potwierdzonych jednak własnymi doświadczeniami. Powstała ona z myślą o wszystkich, którzy chcą poprawić komfort życia, wykorzystując mądrość natury.

Stachna Matuszek – ur. w 1954 r. na Opolszczyźnie. Od 2006 r. zajmuje się radiestezją oraz badaniem niekorzystnego wpływu promieniowania elektromagnetycznego na zdrowie człowieka. W celu uzyskania równowagi między jonami dodatnimi i ujemnymi w energii atmosfery, wykorzystała biegunowość kamieni polnych. Po stwierdzeniu, że jest to energia mająca dobroczynny wpływ na zdrowie, zaczęła dogłębnie analizować zasady fizyki, które mają wpływ na ruchy wahadełka. Zainteresowała się biegunowością materii i jej wpływem na energię środowiska. Mottem przewodnim jej poszukiwań jest: mądrość życiową należy brać z obserwacji przyrody i z wielką konsekwencją tego się trzymać.

Warszawska Firma Wydawnicza
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-801-1037-3

Liczba stron: 174

Format: 14.4x20.6cm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...