Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Fałszywy pieśniarz

Martyna Raduchowska

Fałszywy pieśniarz

7.6

(1047 ocen) wspólnie z

44,99

 

Do ogrodu Kusiciela wkracza ekipa śledcza z wydziału Opętań i Nawiedzeń w celu odkrycia ostatniego już elementu układanki. Ekshumacja zwłok nieznanego mężczyzny staje się początkiem pasma tragicznych wydarzeń. We Wrocławiu ma miejsce przeraźliwa seria zabójstw, przeszłość Kruchego daje o sobie znać, upominając się o jego duszę, Ida zdaje sobie sprawę, że gdy dar szamanki trafi w nieodpowiednie ręce może skończyć się to katastrofą, a życzenia mogą być niebezpieczne, gdy się spełniają…

Kontynuacja "Szamanki od umarlaków" i "Demona Luster".

Uroboros
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-10-30

ISBN: 978-83-280-7144-5

Liczba stron: 416

Uroboros

Format: 135x202 mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Klausia Konicka

Swietna

Jako fanka poprzedniej części książki, nie zawiodłam się. Główna bohaterka rozwija się, jako czytelnicy możemy dostrzec jakie zaszły zmiany w jej osobowości. Mam nadzieje, że to jeszcze nie koniec...
Anna K.

Dobra książka

Fabuła tejże książki jest kontynuacją wcześniej wydanego tomu autorki, dlatego też przed przeczytaniem warto się z nimi zapoznać. Po raz kolejny Martyna Raduchowska używa lekkie, przyjemnego języka, dzięki czemu książkę czytałem z ogromną przyjemnością. Bardzo cenie świat jaki stworzyła autorka tworząca spójną serie wydarzeń.
Katarzyna S.

zagadkowa

Mogę Was zapewnić, że gdy sięgniecie po tą pozycję z pewnością nie będziecie się nudzić, nie pozwolą na to owiane zagadkami morderstwa, gęsta atmosfera. Podczas czytania książki towarzyszyć Wam będą różne uczucia nie tylko przerażenie bowiem w książce pojawiają się fragmenty humorystyczne.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...