Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gdzie jesteś, Bernadette?

Maria Semple

Gdzie jesteś, Bernadette?

39,99 zł

3151

 

Bernadette Fox jest osobą, która potrafi wywołać cały wachlarz emocji u ludzi, których spotyka na swojej drodze. Jej mąż – ekspert w dziedzinie Microsoftu - uważa ją za niezwykłego uparciucha. Z kolei dla sąsiadów jawi się jako ta, która przynosi hańbę całemu miastu. W środowisku artystycznym uchodzi za geniusza i osobę, która zrewolucjonizowała współczesną architekturę. Dla córki Bee jest za to najlepszą przyjaciółką i najwspanialszą mamą.
Seria dziwnych wydarzeń rozpoczyna się, gdy rodzina wybiera się na wycieczkę na Antarktydę w nagrodę za świetne wyniki w nauce Bee. Któregoś dnia jednak Bernadette znika… Córka podejmuje rozpaczliwą próbę odnalezienia matki.

„Gdzie jesteś, Bernadette?” znalazł się na liście bestsellerów New York Timesa.

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2019-07-31

ISBN: 978-83-280-6903-9

Liczba stron: 368

W.A.B.

Format: 135 x 202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Maciej Potulny

Zwiastun filmu opartego na książce

Cena pakietu

84,89 zł

5845

Cena pakietu

89,89 zł

6145

Cena pakietu

84,89 zł

5845

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...