Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jad, który w nas płynie

Edyta Prusinowska

Jad, który w nas płynie

10.0

(1 ocena) wspólnie z

41,24

 

Kontynuacja bestsellerowej „Krwi, która nas dzieli”!



Kto by przypuszczał, że największym zagrożeniem mogą stać się przyjaciele?

Dakota nie spodziewała się, że jej życie znów stanie na głowie. Przeprowadzka do nowego miasta miała być nowym początkiem, ale rzeczywistość okazała się znacznie bardziej skomplikowana. Najbliższy przyjaciel dziewczyny, Henry, uzależnia się od piołunu, przez co traci swoją ludzką naturę i staje się bezlitosnym wampirem. Dakota i Erin desperacko walczą, by go uratować, ale każde działanie naraża je na śmiertelne niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, powraca przeszłość Erin, mroczniejsza niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.



Czy Henry’ego da się jeszcze ocalić? Czy miłość jest w stanie przezwyciężyć mrok? Jakie sekrety skrywa przeszłość Erin i jakie będą ich konsekwencje? Jedno jest pewne: to dopiero początek większych kłopotów. Przygotujcie się na pełną napięcia historię, w której każdy krok bohaterów może być ostatnim...



___________________________________________________________________________





Edyta Prusinowska - blogerka, influencerka i ulubienica instagramowej społeczności. W internecie jest znana pod pseudonimem Eniiablog. Jej media społecznościowe śledzą rzesze fanów, a książki czytają setki tysiące czytelników. Zadebiutowała książką „Opowiem o tobie gwiazdom”, która z miejsca podbiła serca czytelników. Jej kolejne książki – „Truskawkowy blond” oraz „Krew, która nas dzieli” powtórzyły ten sukces. Zakochana w podróżach, herbacie jaśminowej i kulturze koreańskiej.

 

Moondrive
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-436-3

Moondrive

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 54,99 zł

Rok wydania: 2024

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...