Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kimkolwiek jesteś

Jakub Szamałek

Kimkolwiek jesteś

39,99 zł

2679

 

Druga część bestsellerowej serii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka.

W listopadzie 2018 roku, camgirl o pseudonimie KandyKroosh zostaje zamorodowana na oczach tysięcy widzów. Dobrze wszystkim znana z thrillera „Cokolwiek wybierzesz" - słynna dziennikarka Julita Wójcicka, przejmuje śledztwo po Emilu Chorczyńskim.

Jej uwagę przyciąga tajemniczy plik, który znajduje wśród materiałów dotyczących śledztwa, jest to artykuł zatutułowany „sprawadź", a trop do którego prowadzi przenosi Julitę do zupełnie innego świata.

Dzienikarka trafia za granicę kraju, a sprawa uduszenia campgirl okazuje się być powiązana ze spiskami i manipulacjami politycznymi, a także hakerskim zlotom. Julita Wójcicka chcąc sama staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-10-30

ISBN: 978-83-280-6504-8

Liczba stron: 448

W.A.B.

Format: 135x202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Audiobook (fragment)

Ewelina K.

Ukryta sieć

Seria ukryta sieć to mistrzostwo! Długo przeżywałam zagadnienia poruszone w poprzedniej części, byłam zafascynowana jak i również przerażona. Nie mogę doczekać się kiedy „Kimkolwiek jesteś" do mnie dotrze. W jakie kłopoty tym razem wpakuje się Julita? Jakie fakty o Internecie rodem z powieści science-fiction przedstawi autor?
Kamila Organ

Jestem wstrząśnięta!

Jakub Szamałek „odwalił" kawał dobrej roboty, nie dość, że akcja wciąga do tego stopnia, że nie sposób oderwać się od czytania, to na dodatek opisuje w niej takie możliwość hakerskie, że zbieram szczękę z podłogi do tej pory i 3 razy zastanawiam się nad każdym ruchem w internecie. Zdecydowanie tę książkę trzeba przeczytać bez względu na to czy jesteś aktywny w sieci czy też nie.
Patrycja Gąbka

Anonimowość nie istnieje

Książka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie! Mimo, że do tej pory uważałam się za świadomego użytkownika Internetu i zdawałam sobie sprawę, że moja aktywność w sieci nie jest anonimowa i zawsze zostawiam po sobie jakiś ślad, teraz będę jeszcze ostrożniej podchodzić do tematu. Szerokie spectrum tego zjawiska, jakie w książce przedstawił autor naprawdę daje do myślenia! Gorąco polecam, otworzy wielu osobom oczy!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...