Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Lunch box do pracy i szkoły

Magdalena Grzegorczyk

Lunch box do pracy i szkoły

7.5

(11 ocen) wspólnie z

34,90

 

Masz już dość nieśmiertelnych kanapek do pracy? A dzieci przynoszą z powrotem do domu bułki z szynką? Czas to zmienić.
W naszej książce przedstawiamy pomysły na urozmaicone i wartościowe odżywczo drugie śniadania i zestawy lunchowe.
W pierwszym rozdziale – „Kanapki w nowej odsłonie“ – znajdziesz przepisy na najróżniejsze przekąski z dodatkiem pieczywa: tosty, sandwiche, bajgle. I nie tylko – także na przysmaki zawijane w tortille i wytrawne muffinki.
W dziale „Sałatkowe szaleństwo“ zamieściliśmy przepisy na pełne witamin warzywne kombinacje wzbogacone mięsem, rybą lub serem (porcja białka) oraz makaronem, kaszą lub ryżem (porcja węglowodanów).
W dziale „Dla prawdziwych głodomorów“ proponujemy dania na ciepło, których – dzięki pojemnikom termoizolacyjnym – nie musisz podgrzewać, choć oczywiście możesz też skorzystać z takiej opcji. „Zdrowe słodycze“ zamykające książkę to ciekawe alternatywy dla kupowanych w pośpiechu batoników i pączków. Namawiamy do przygotowywania w domu ciastek owsianych czy kostki z nasion i orzechów.

Olesiejuk
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-274-4664-0

Liczba stron: 192

Format: 190x250mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...