Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Na bezsenność: antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych

zbiorowy

Na bezsenność: antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych

8.3

(7 ocen) wspólnie z

14,31

Koloruje cały świat - koloruj i Ty!

Koloruj i odkryj w sobie artystę. Dla wytchnienia, przyjemności, uspokojenia. Tu nikt Cię nie skrytykuje ani nie oceni.

Szał kolorowania dla dorosłych - nowy sposób na relaks, odstresowanie, spełnienie lub odkrycie ambicji twórczych. I nowa kategoria książek, które we Francji sprzedają się już lepiej niż książki kucharskie!

Szał kolorowania ogarnął Francję, Anglię, Belgię i inne kraje europejskie. 350 000, 400 000 egzemplarzy kolejnych tytułów! Popularność rośnie z każdym dniem. To musi działać, skoro kupują je nastolatki, studenci, menedżerowie, wykończone kobiety sukcesu i zmęczone gospodynie domowe. Wszyscy! Szaleństwo w księgarniach. Szaleństwo na portalach internetowych i w mediach.

Dlaczego dorośli chcą kolorować? - pyta „Le Monde”.
Dlaczego kolorowanie to nowa terapia? - analizuje „Guardian”.


Takimi doświadczeniami po lekturze "Na bezsenność: antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych" wymieniają się czytelnicy, których jest już miliony:

Odpoczywam, bo muszę skupić się tylko na tym...
Odkrywam w sobie zdolności artystyczne...
Czuję, że coś tworzę...
Budzi się we mnie wyobraźnia...
Głowa przestaje mnie boleć.

Wydawnictwo AMBER
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-5435-7

Tytuł oryginalny: The Can't Sleep Colouring Book (Creative Colouring for Grown-Ups)

Liczba stron: 128

Wydawnictwo AMBER

Format: 210 x 297

Cena detaliczna: 24,80 zł

Huffington Post

Kolorowanie powoduje dobre samopoczucie, uspokojenie, jak również stymuluje obszary mózgu odpowiedzialne za zdolności manualne, zmysły, kreatywność. Trend w zawrotnym tempie rozchodzi się na kolejne kraje Europy (ostatnie odkrycie w Hiszpanii) i w USA.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...