Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu

Anna Mielniczuk

Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu

49,90 zł

3463

 

Chcesz, żeby Twoje dziecko w szybki i przyjemny sposób opanowało podstawy niemieckiego?
Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu to dostosowany do potrzeb dzieci wprowadzający kurs języka niemieckiego, w którym nauka łączy się z zabawą.

Najmłodszym w stawianiu pierwszych kroków pomaga dwójka bohaterów, urocza Luise i zabawny Theo. Niezależnie od tego, czy dziecku bliżej jest do bycia małą księżniczką, czy treserem żab – na pewno zachwyci się ich przygodami. Dzięki temu chętnie przyswoi nowe słówka i z łatwością zacznie tworzyć pierwsze zdania po niemiecku.

W każdym rozdziale książki znajdziesz:
• dialog pomiędzy dwójką bohaterów w dwóch wersjach językowych, dostępny również w wersji audio MP3 do pobrania,
• wskazówki na temat podstawowych struktur gramatycznych,
• piękne rysunki pomagające najmłodszym w zapamiętaniu pierwszych niemieckich słówek,
• zdania do przetłumaczenia, pozwalające zastosować zdobyte informacje w praktyce.

W podręczniku zawarte są informacje m.in. na temat tworzenia niemieckich form liczby mnogiej i biernika, odmiany czasowników w czasie teraźniejszym oraz użycia czasowników modalnych, a także słownictwo związane z domem, rodziną, cechami ludzi, zwierzętami czy przyrodą.

Książka Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu przeznaczona jest dla adeptów języka niemieckiego w wieku od 7 do 12 lat. Może stanowić kurs do samodzielnej pracy lub domowe uzupełnienie nauki szkolnej. Sprawdzi się również na lekcjach języka niemieckiego podczas pracy w większych grupach.

Wesoło spędzając czas z Luise i Theo, nawet nie zauważysz, kiedy mały uczeń zacznie sam mówić po niemiecku!

Preston Publishing
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-675-7600-0

Liczba stron: 160

Cena katalogowa: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...