Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wojowniczki, królowe, laleczki. O kobiecości

Maria Rotkiel

Wojowniczki, królowe, laleczki. O kobiecości

6.6

(31 ocen) wspólnie z

39,90

 

Maria Rotkiel stworzyła piękne repetytorium wiedzy o kobiecości. Ale uważajcie – ze świadomością, którą budzi w kobietach, trudno będzie się zgodzić na bylejakość w swoim życiu. Marzena Chełminiak, dziennikarka Radia ZET Jeśli odczuwasz emocje, których czasem nie rozumiesz. Jeśli twoje uczucia bywają trudne dla ciebie samej i dla twoich bliskich. Jeśli czasem sama nie wiesz, czego chcesz – to znaczy, że nie poznałaś swojej JASNEJ STRONY. Kobiecość ma wiele wcieleń, a każde z nich – jasną i ciemną stronę. Rozpocznij wyjątkowy indywidualny seans terapeutyczny, dzięki któremu uwolnisz swoje anioły, poskromisz demony i wreszcie rozpoznasz swoje pragnienia i lęki. Czy wiesz, jaką kobietą jesteś? Wojowniczką, która musi mieć zadanie do wykonania? Królową, która doradza wszystkim? Laleczką, która chce się podobać? Księżniczką, która żyje dla miłości? Wilczycą, która zrobi wszystko dla swoich dzieci? Szamanką, kierującą się intuicją? Czy artystką, dzięki której świat staje się piękniejszy? To książka napisana przez kobietę, która naprawdę lubi kobiety. Nawet, gdy odkrywa nasze demony, robi to, by pomóc nam je oswoić. Magdalena Jankowska, redaktorka działu psychologii magazynu „PANI Moja nauka miłości do siebie była długa i trudna. Wychowałam się w rodzinie, w której kobiety miały wiele obowiązków, a mało przyjemności, i na takie życie same się godziły. Musiałam szukać swoich własnych wzorców i recept na to, jak żyć szczęśliwie. Jestem wojowniczką i wiem, co czyni mnie szczęśliwą. Maria Rotkiel Co dobrego możesz dać innym? W jaki sposób doświadczenia z dzieciństwa ukształtowały to, kim jesteś dziś? Jak rodzinne relacje wpływają na twój obecny związek?

Pascal
Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-764-2867-3

Liczba stron: 320

Format: 16.0x20.7

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...