Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zanim cię zapomnę

39,99 zł

2088

 

Czasem jedno przypadkowe spotkanie może zmienić całe nasze życie o 180 stopni..

Nina, aktorka mająca lata świetności za sobą oraz Sonia, właścicielka pensjonatu w Łebie miały się nigdy nie spotkać. Jednak zdarzyło się inaczej i spowodowało to ogromne zmiany w życiu obu kobiet.
Opowieść o tym, że są tajemnice, które muszą wyjść na jaw i zdarzenia, przed którymi nie da się uciec.

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-27

ISBN: 978-83-280-7150-6

Liczba stron: 320

W.A.B.

Format: 135x202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Ola Bosak

Duet idealny

Katarzyna Troszczyńska i Karolina Głogowska to duet idealny! Sposób w jaki przedstawiają on świat kobiet jest realistyczny oraz prawdziwy. Mam nadzieję ,że książka ta będzie tak dobra jak poprzednie.
Justyna Cader

mam nadzieję ,że się nie zawiodę

Od pewnego czasu zaczęłam bliżej przyglądać się polskim pisarką, dlatego też gdy zobaczyłam ,że jedna z moich ulubionych Karolina Głogowska ma w planach wydać kolejną książkę to wiedziałam ,że muszę ją mieć. Czekam na premierę z wielką niecierpliwością!
Weronika Kot

nie mogę się doczekać

Na książkę czekam z wielką niecierpliwością! Ostatnio skończyłam czytać „Inną kobietę" i jestem zachwycona. Dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty, sposób w jaki piszą one o kobietach powoduje ,że z chęcią wtapia się w świat książki. Nie mam wątpliwości ,że tak będzie też tym razem.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...