Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

33 dni do Chwały Poranka

Michael E. Gaitley

33 dni do Chwały Poranka

29,90

 

W książce poznajemy 33-dniowy program rekolekcji maryjnych. Duchowny Michael E. Gaitley wspaniale podsumował nauczania św. Ludwika Grignion de Montforta, św. Maksymiliana Kolbego, św. Matki Teresy i św. papieża Jana Pawła II. Przyjazne rekolekcje pomogą Ci odnowić i pogłębić nabożeństwo Maryjne lub sprawią, że Twoje pierwsze, bliskie spotkanie z nią będzie wyjątkowe. Książka doprowadzi Cię do nowego początku, oraz zmotywuje do rozważań na tle duchowym.

Promic
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-750-2651-1

Tytuł oryginalny: 33 days to morning glory

Liczba stron: 240

Format: 13.5x21.5

Cena detaliczna: 29,90 zł

Autor o programie

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Tadeusz Bączek

Maryja czuwa nad nami

Zostałem utwierdzony w przekonaniu, że Maryja zawsze nad nami czuwa i stoi po naszej stronie. To właśnie ona toruje nam drogę do nieba i dba o to, abyśmy dotarli tam czyści i nie dali się pokusom szatana. Jestem fanem konsekracji maryjnej i przeczytałem tę książkę z przyjemnością. Jeśli chcesz w całości oddać się Maryi i zwierzyć jej, ta książka będzie idealna. Piękny początek do w spólnej drogi z mamą Jezusa... i naszą.
Iwona Prażmowska

Rewelacyjna książka

Książka zmienia życie i wcale nie przesadzam. Pozwala wiele zrozumieć, przede wszystkim sens poświęcenia życia Jezusowi. Dzięki książce bardzo zbliżyłam się do Maryi i odnalazłam wiarę na nowo. Co tu dużo mówić - rewelacja. Przeczytajcie koniecznie. Warto!
Stefania Borkowska

Polecam

Niesamowita książka. Gorąco polecam, ze względu na wielką mądrość, którą w sobie zawiera.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...