Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bądź pewny siebie! Poradnik dla introwertyka

Rebecca Livermore, S J Scott

Bądź pewny siebie! Poradnik dla introwertyka

5.7

(14 ocen) wspólnie z

21,72

 

Introwertycy nie mają łatwo. Bywają nieśmiali, niechętnie nawiązują nowe znajomości. Są to cisi outsiderzy, często niedostrzegani i pomijani przez bardziej żywiołowe osoby. Jeśli zostaną zauważeni, ich wycofanie powoduje, że otrzymują etykietki "dziwnych". Może się wydawać, że w tych czasach introwertycy stoją na straconej pozycji, jeśli chodzi o odnoszenie sukcesów. Wrażenie to pogłębiają przyjaciele czy członkowie rodziny, zachęcając - często w dobrej wierze - do większego ekstrawertyzmu. Czy zatem introwertycy, aby osiągnąć sukces, muszą działać wbrew sobie?



Absolutnie nie! Jeśli jesteś introwertykiem, możesz pozostać w zgodzie ze swoją naturą i osiągać własne cele z licznymi sukcesami. Dzięki tej książce dowiesz się, jak sobie z tym szybko i skutecznie poradzić. W tym niewielkim przewodniku znajdziesz mnóstwo pożytecznych informacji, dzięki którym określisz mocne i słabe strony swojej osobowości. Zapoznasz się też ze wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać swoje atuty. Dowiesz się także, z jakimi wyzwaniami zmagają się introwertycy, skąd się biorą problemy i nieporozumienia, a także jak skutecznie poradzić sobie z tymi sytuacjami. Szybko dojdziesz do wniosku, że możesz odnosić sukcesy w świecie ekstrawertyków... i nie działać wbrew sobie!



W książce między innymi:




czym jest introwersja

rozpoznawanie głównych cech swojej osobowości

wyzwania, przed którymi stają introwertycy

skuteczne strategie pokonywania trudności wynikających z introwertyzmu

mocne strony introwertyków i ich wykorzystywanie



Jesteś introwertykiem? Przekonaj się, na co Cię stać!

Sensus, Helion
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 152

Format: 140x208mm

Cena detaliczna: 37,00 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...