Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Krótki sznur

Matthew FitzSimmons

Krótki sznur

6.6

(27 ocen) wspólnie z

36,90

 

Najlepsza książka grudnia 2015 według Amazona i Goodreads
Skomplikowana, wielowarstwowa intryga, nieoczekiwana głębia emocji – Krótki sznur jest pod każdym względem wspaniałą niespodzianką. Nierozwiązane tajemnice, hakerstwo komputerowe, polityka, a wszystko opisane lekkim piórem, z gracją. Ta powieść jest dowodem na to, że FitzSimmons ma ikrę. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.
Penny Mann

FitzSimmons wymyślił odrażającego socjopatę.
„The Washington Post”.

Ta elektryzująca powieść zaczyna się od obiecującego tropu w sprawie zaginionej przed laty córki wiceprezydenta, a potem, gdy pojawiają się coraz to nowe teorie spiskowe, obłudni politycy oraz szukający zadośćuczynienia skompromitowany haker, jej akcja przyspiesza jak obłąkana kolejka górska. Trzymajcie się; miłej jazdy!
„People”

Więcej niż wyjątkowa. Matthew FitzSimmons to ostry gość!
Andrew Peterson, autor bestselerowego cyklu powieści z Nathanem McBride’em.

Nieokiełznana siła, nieprzejednane pragnienie zemsty i wciągająca intryga. Złożona postać Gibsona ma potencjał na cykl powieści.
SouthFlorida.com

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-803-1543-3

Liczba stron: 400

Format: 135x215mm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...