Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Podaruj mi jutro

Ilona Gołębiewska

Podaruj mi jutro

7.4

(239 ocen) wspólnie z

23,75

 

Najnowsza powieść autorki bestsellerowej sagi o starym domu! Pełne intryg, tajemnic i emocji opowiadanie o potrzebie miłości, szczęścia i spokoju. Autorka doskonale wie, że w życiu trzeba podążać za głosem serca, pomagać ludziom, unikać złego i realizować swoje pasje.

Ilona Gołębiewska zabiera nas do dworu na Lipowym Wzgórzu, którego właścicielem jest rodzina Horczyńskich od prawie dwustu lat! To wspaniała atrakcja na Podlasiu, do którego przyjeżdżają liczni turyści.

Właścicielka dworu, Aniela, powraca w rodzinne strony. Planuje odpocząć od życiowych wymagań i osiąść w znanym jej miejscu. Kobieta postanawia otworzyć Akademię Sztuk Anielskich. Pomysł wziął się od miejskiej legendy o Aniołach. Czy pomysł ten zyska poparacie kobiet z rodziny Horczyńskich?

Życie we dworze na Lipowym Wzgórzu to ciągłe niespodzianki m.in. przyjazd redaktora programu " Maluchem przez Polskę", tajemnicze podziemia we dworze, poszukiwanie ukochanego Anieli-Witka, który zaginął przed laty i wiele innych niecodziennych wydarzeń. Dzięki tym sytuacjom mieszkańcy są pełni humoru i trosk.

W czasie wojny na Czarnym Szańcu doszło do pogromu oddziału partyzantki, w którym zginęli członkowie dwóch rodzin- Horczyńskich i ich sąsiadów Gajowiczów. Sytuacja ta doprowadziła do ciągnącego się latami konfliktu. Aniela odnalazła dziennik swojego ojca z czasów wojny. Dziewczyna ma nadzieję, że dzięki temu uda jej się oczyścić ojca z zarzutów o bycie zdrajcą.

Autorka zaprasza w podróż po niesamowitym Lipowym Wzgórzu!

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-05-15

ISBN: 978-83-287-1048-1

Liczba stron: 480

Format: 13.0x20.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...