Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pokój motyli

Lucinda Riley

Pokój motyli

7.6

(1642 ocen) wspólnie z

39,99

 

Akcja powieści rozgrywa się w Southwold. W tej niewielkiej, nadmorskiej miejscowości od urodzenia mieszka siedemdziesięcioletnia Posy Montague. To właśnie tutaj mała Posy łapała motyle z tatą i to właśnie tutaj kilkadziesiąt lat później wychowywała swoje dzieci. Z tym miejscem kobieta ma mnóstwo wspomnień. Siedemdziesięciolatka przeczuwa jednak, iż niedługo będzie zmuszona sprzedać i opuścić swoją podupadającą posiadłość w Suffolk.

Na horyzoncie pojawia się wtedy Freddie – pierwsza miłość bohaterki. Mężczyzna złamał jej serce i zniknął na pięćdziesiąt lat. Posy nie jest teraz gotowa na ponowne spotkanie. Martwi ją sytuacja finansowa rodziny i kłopoty synów – Sama i Nicka. Kobieta nie potrafi zaufać dawnemu kochankowi. Niedługo na jaw wyjdą tajemnice, które dotyczą zarówno minionej miłości jak i jej domu rodzinnego.

Albatros
Zintegrowana

Data pierwszego wydania:
2019-11-15

Liczba stron: 528

Albatros

Cena detaliczna: 39,99 zł

Promocja książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Anna B.

Zimowla

Książka, nad którą warto spędzić dłuższą chwilę, należy się nią delektować. Warto sięgnąć po tę książkę, przedstawia ona relacje międzyludzkie i realie niedawno minionych czasów.
Ewelina Fok

Wciągająca

Niesamowicie wciągająca książka przedstawiająca świat mitu i zatrzymanego czasu. Przyjemna, bardzo dobrze napisana książka. Autorka posiada niesamowitą wyobraźnię, a emocje które przeżywają bohaterowie często przeżywamy my sami.
EmiliaXX

Emocje

Wydawało mi się, że będąc w młodym wieku nie zrozumiem uczuć towarzyszących Posy. Jednak w książce doskonale ukazane zostały jej obawy, emocje. Bardzo dobra lektura. Serdecznie polecam 
Alicja235

Uwielbiam

Uwielbiam książki tej autorki. Niesamowicie zbudowane napięcie

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...