Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pokrzyk
7.2

(2607 ocen) wspólnie z

24,78

 

Istnieje legenda, że każdy kto odwiedzi stary dwór znajdujący się za lasem to niedługo umrze. Wszyscy mieszkańcy Wnyk w nią wierzą oraz to, że klątwa dotknie każdego kto przekroczy jego próg.

Zupełnym przypadkiem trafia tam Weronika Podgórska. Dość szybko okazuje się, że będzie musiała do tego miejsca wrócić, a jej towarzyszem będzie osoba, którą szczerze nienawidzi. W tym samym czasie w niedalekiej odległości umiera pewna starsza pani, a przy jej ciele została przyłapana Klementyna Kopp. Kobieta jest podejrzaną już o jedno morderstwo emerytowaną komisarz.

Aspirant Daniel Podgórski do tej pory nie wierzy jednak w jej winę, pomimo że kobieta sama się do wszystkiego przyznała. Przekracza swoje uprawnienia służbowe i zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę. Po piętach cały czas depcze mu prywatny detektyw badający okrutny wypadek sprzed wielu lat. Szybko okazuje się, że Nowakowski również ma coś do ukrycia.

Wszystkie wydarzenia nabierają tempa w chwili, w której nocą było słychać strzały w lesie, a na kawałki pęka stara maska klauna. Kim będzie kolejna ofiara? W jaki sposób wszystkie sprawy są ze sobą powiązane? Kim jest kobieta ze spaloną twarzą? I czyje ciało wisi na hakach w domku gościnnym?

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-10-15

ISBN: 978-83-816-9160-4

Liczba stron: 604

Prószyński Media

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 42,00 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Kamila Malec

Genialna, polecam!

Nie mogłam doczekać się jedenastego tomu z cyklu Lipowo! Katarzyna Puzyńska to moja ulubiona autorka, jej wszystkie książki są fenomenalne. Zakończenie mnie dosłownie wbiło w fotel. Byłam bardzo ciekawa fabuły po tym jak dowiedziałam się, że w książce występuje klątwa, stary dwór oraz jest koszmar mojego dzieciństwa - klaun. Główni bohaterowie są bardzo dobrze dopracowani, a szczególnie podobała mi się historia Klementyny. Już czekam na kolejną część!
Iwona J.

Chyba najlepsza

To chyba najlepsza część sagi napisanej przez Puzyńską. Autorka powoli zwiększa napięcie, by końcowo trzymać nas do samego zakończenia. Rozdziały są krótkie przez co powieść czyta się bardzo szybko, warto było czekać!
Sandra Lisiewska

Warto było czekać

Najlepsza polska autorka, jedyne co mi się w niej nie podoba to fakt, że na każdą kolejną część trzeba tak bardzo długo czekać... Zainteresowała mnie tajemnica sprzed lat, wieloletnie kłamstwa i niedopowiedzenia stworzyły ciekawą intrygę. Nie sądziłam, że ten tom przeczytam tak szybko, fabuła niesamowicie mnie wciągnęła. Zakończenie było genialne, a zarazem wstrząsające, czekam jak wszystko się dalej potoczy. Polecam.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...