Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rozwód po polsku. Strach i nadzieje

Iza Komendołowicz

Rozwód po polsku. Strach i nadzieje

6.7

(496 ocen) wspólnie z

39,99

 

Małżeństwa są główną przyczyną rozwodów.

Książka zawiera wypowiedzi osób w trakcie i po rozwodach- teksty wstrząsające, które wzbudzają grozę oraz śmiech. Znajdziemy tutaj także opinie terapeutów oraz szokujące opowieści adwokatów.

W.A.B.
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-10-16

ISBN: 978-83-280-6164-4

Liczba stron: 320

W.A.B.

Format: 142x202 mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

 

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Sylwia Stojek

polecam

Książkę czyta się bardzo szybko, skończyłam ją w jeden wieczór. Rozwód teraz jest czymś normalnym, nie jak kilkadziesiąt a nawet kilkanaście lat temu gdzie był tematem tabu , i czymś nie do pomyślenia. Jednak w czasach teraźniejszych też idzie to w złą stronę ponieważ ludzie nie starają się naprawiać małżeństw. Widać to po opowieściach opisanych w książce, człowiek zastanawia się czy są one prawdziwe i czy ludzie naprawdę potrafią zachowywać się w taki sposób.
Weronika Petlic

warto

Książka zawiera głównie wypowiedzi osób rozwodzących się jak i tych rozwiedzionych, jednak możemy tu znaleźć także wypowiedzi osób postronnych jak adwokaci czy psychoterapeuci. Każdy rozdział porusza wątek rozwodowy, i odpowiada na różne pytania takie jak kto częściej zdradza, co z opieką nad dziećmi czy co z wspólnymi pieniędzmi. Książkę polecam,idealna na zimowy wieczór.
Oliwia Bąk

ciekawa

Po raz drugi już spotykam się z Izą Komendołowicz i także tym razem się nie zawiodłam. Liczba rozwodów w ostatnim czasie się zwiększyła- jest to niestety smutną prawdą ponieważ ludzie zamiast naprawiać coś wolą szybko się tego pozbyć. Książka to zbiór opowieści z różnych punktów widzenia, zarówno rozwodników jak i tych którzy dopiero do tego dążą.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...