Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tak! Jestem przyjacielem Jezusa. Przewodnik metodyczny do nauczania religii dzieci pięcioletnich

Tak! Jestem przyjacielem Jezusa. Przewodnik metodyczny do nauczania religii dzieci pięcioletnich

28,00

 

Przewodnik metodyczny do podręcznika „Tak! Jestem przyjacielem Jezusa” do nauczania religii dzieci pięcioletnich zgodny z programem nauczania numer AZ-0-01/20 z dnia 28.01.2020.

Celem katechezy w grupie pięciolatków jest coraz bardziej świadome odkrywanie osoby Jezusa i nawiązanie z Nim osobistej relacji przyjaźni. Przewodnik zawiera wiele ciekawych form pracy z dziećmi, np. zabawy, zadania aktywizujące, opowiadania, a także piosenki z gestami. Proponuje tzw. formułę dywanika, która umożliwia zmianę miejsca na wybrane etapy zajęć i wychodzi naprzeciw naturalnej potrzebie ruchu. Ułatwia ona katechecie kontakt z dziećmi i jest szczególnie pomocna w przypadku dzieci z nadpobudliwością.

 

Jedność
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-8353-144-1

Liczba stron: 288

Cena detaliczna: 28,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...