Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tester samouk w zwinnym zespole. Testowanie agile krok po kroku na podstawie rzeczywistego projektu

Tester samouk w zwinnym zespole. Testowanie agile krok po kroku na podstawie rzeczywistego projektu

35,95

 

W dzisiejszym środowisku biznesowym, w którym wymagania co do aplikacji wciąż się zmieniają, o sukcesie decyduje zwinny model tworzenia oprogramowania! Co więcej, jeśli czas udostępnienia produktu ma znaczenie dla danego projektu, cel można osiągnąć jedynie dzięki podejściu agile. Tester oprogramowania w zwinnym zespole jest bardzo ważną osobą, jednak musi dobrze poznać zasady pracy w tym modelu.

Ta książka pomoże Ci się przygotować do pracy na stanowisku testera w zwinnym zespole programistów. Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat kolejnych etapów testowania, dzięki czemu zrozumiesz, jak w projektach agile te działania są planowane, przeprowadzane i monitorowane. Dowiesz się też, jak tę wiedzę stosować podczas wykonywania codziennych zadań testera w projekcie agile i na czym polegają różne procesy prowadzone przez zwinne zespoły. Co ważne, poszczególne koncepcje i zagadnienia odnoszą się do rzeczywistych projektów ― a to najlepszy sposób, by dobrze się przygotować do podjęcia pracy w zawodzie testera agile!

W książce między innymi:

na czym polega zwinny model tworzenia i testowania oprogramowania

struktura zwinnego zespołu i zarządzanie wymaganiami w projektach agile

różne metody testowania projektu zwinnego

zarządzanie zagrożeniami dla jakości produktu w projektach agile

automatyzacja i różne narzędzia używane przez zwinne zespoły

Helion
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-289-0969-4

Liczba stron: 180

Format: 16.5x23.5cm

Cena detaliczna: 59,00 zł

Tłumaczenie: Robert Górczyński

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...