Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny

Ewa Chodakowska

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny

6.2

(34 ocen) wspólnie z

19,50

Od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem? W jaki sposób motywować się i prawidłowo odżywiać?

Najnowsza książka najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej, która wspólnie z doświadczonymi trenerami personalnymi, Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim, poderwie z kanap nie tylko kobiety, ale i ich partnerów!

„Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny” to odpowiedź na potrzeby kobiet i mężczyzn - wszystkich aktywnych osób preferujących zarówno ćwiczenia funkcjonalne, jak i siłowe czy fitness.

Ponad 200 ćwiczeń z własnym ciężarem ciała i sprzętem, ułożonych w urozmaicone programy treningowe, pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie. Ćwiczenia wyróżniają się wielofunkcjonalnością i kreatywnym wykorzystaniem sprzętu: piłki gimnastycznej, gum rehabilitacyjnych, odważników, ławeczki, hantli czy sztangi.

Książka pomaga osiągnąć indywidualnie założony cel: od wymodelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, przez siłę i sprawność, do wypracowania masy mięśniowej.

Chodakowska prezentuje metody, które pozwolą w łatwy i szybki sposób ułożyć własny skuteczny program treningowy i zbudować optymalną jednostkę treningową.

Programy treningowe uwzględniają wszystkie poziomy zaawansowania - od początkujących do zaawansowanych. Zawierają rekomendacje dla kobiet i mężczyzn. Książka przybliża również technikę wykonywanych ćwiczeń, pomagając świadomie pracować nad postępami w treningach. Zawiera liczne wskazówki i porady, jak dobrać odpowiedni sprzęt do ćwiczeń, jak zorganizować salę treningową we własnym domu oraz jaka dieta zmaksymalizuje rezultaty aktywności fizycznej.

To kompendium wiedzy treningowej, z którego dowiemy się, od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem, w jaki sposób się motywować i prawidłowo odżywiać oraz jak skutecznie trenować samodzielnie w domu, w siłowniach czy klubach fitness, aby osiągnąć spektakularne i długotrwałe efekty!

Ewa Chodakowska-Kavoukis (ur. w 1982 r. w Sanoku) - polska trenerka fitness, trenerka personalna.

Prowadziła w „Pytaniu na śniadanie” oraz w „Dzień dobry TVN” bloki propagujące fitness. Wydała kilka płyt z programami treningowymi oraz książki: „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”, „Twój Dziennik Fitness”, „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej” i „Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny”.

W swoich książkach motywuje, radzi i dzieli się wiedzą na temat sportu, ćwiczeń, zdrowego trybu życia oraz racjonalnego odżywiania.



K.E.Liber
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-63534-06-6

Liczba stron: 256

K.E.Liber

Format: 16.5x23.5cm

Cena detaliczna: 39,00 zł

Recenzja książki

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...