Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trzy twarze damy

Sarah MacLean

Trzy twarze damy

6.9

(149 ocen) wspólnie z

39,80

 

Zmysłowość, akcja i burza emocji…

Jest królową londyńskiego półświatka i najbardziej wpływową kobietą w Anglii. Zna sekrety najznakomitszych rodów. Pewien mężczyzna może jednak odkryć, kim jest naprawdę…

W świetle dnia jest szlachetnie urodzoną lady Georgianą. Jej reputacja legła w gruzach z powodu szokującego skandalu. Lecz prawda jest jeszcze bardziej szokująca… Pod osłoną nocy, w mrocznych zaułkach Londynu, Georgiana wciela się w tajemniczego właściciela słynnej jaskini hazardu, gdzie goszczą ludzie z najwyższych sfer.

Duncan West, magnat prasowy z niejasną przeszłością, nie pozostaje obojętny wobec pięknej kobiety. Nawet okrytej niesławą. Chce poznać prawdę o Georgianie. Jego ciekawość będzie groźna nie tylko dla pięknej damy. Bo inni także prowadzą podwójne życie…

SARAH MACLEAN to jedna z najbardziej lubianych w Polsce autorek romansów historycznych. Ukończyła studia historyczne na Uniwersytecie Harvarda. Potem odkryła książki Jane Austen. I już wiedziała, co będzie robić w życiu. Pisze wypełnione mrocznymi sekretami i gwałtownymi namiętnościami romanse historyczne. Wszystkie trafiają na listy bestsellerów „New York Timesa“ i „USA Today“, zdobywają najwyższe nagrody gatunku, m.in. RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara), i są wydawane w 17 krajach.

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-241-6166-9

Tytuł oryginalny: Never judge a lady by her cover

Liczba stron: 352

Format: 13.0x20.5cm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...