Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Westwell. Płomień i proch

Lena Kiefer

Westwell. Płomień i proch

41,24

 

Zaskakujący finał serii Westwell!Helena i Jess postanowili przeciwstawić się wszystkim, którzy stają na drodze ich miłości.

Jednak właśnie wtedy, gdy Helena znajduje odwagę, aby odwrócić się od rodziny, a jej marzenie wydaje się być w zasięgu ręki, dzieje się coś niewyobrażalnego. Jess zostaje zaatakowany i poważnie ranny. Ktoś chce go zabić – ale dlaczego?To początek nowego koszmaru. Helena po raz kolejny musi wyruszyć na poszukiwanie odpowiedzi, które niebezpiecznie powiązane są ze śmiercią Valerie i Adama. A im bardziej zbliża się do prawdy, tym bardziej zastanawia się, czy ona i Jess mają jakąkolwiek szansę na wspólną przyszłość. Cena, którą będzie musiała zapłacić za odkrycie tajemnicy, może okazać się zbyt wysoka.Czy ich miłość od początku skazana była na porażkę?

 

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-425-7

Otwarte

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 54,99 zł

Tłumaczenie: Katarzyna Łakomik

Rok wydania: 2024

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...