Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wierna

Veronica Roth

Wierna

7.1

(10442 ocen) wspólnie z

53,24

 

Trzeci tom trylogii Niezgodna. Wydanie jest wzbogacone o nowelę, która zdradza dalsze losy bohaterów. Teraz w wydaniu specjalnym z barwionymi brzegami!



FRAKCJE NAS PODZIELIŁY, ALE MY ZJEDNOCZYMY SIĘ NA NOWO. NA ZAWSZE.



Pomimo próby utrzymania w tajemnicy tego, co znajduje się za strzeżonym ogrodzeniem, prawda w końcu wyszła na jaw. Przed wieloma laty mieszkańcy miasta zostali odizolowani od reszty świata, by z dala od przemocy i okrucieństwa na nowo odnaleźć w sobie moralność i pozbyć się wad wynikających z ludzkiej natury. W odpowiednim czasie, gdy odsetek Niezgodnych wśród członków frakcji będzie wystarczająco wysoki, bramy miasta powinny zostać otwarte, by jego mieszkańcy mogli pomóc tym, którzy czekają po drugiej stronie. Jednak nie wszyscy są gotowi, by wypełnić powierzoną im misję. Następuje ponowny podział, którego skutki mogą być nieodwracalne.



Tris była świadoma tego, że informacje zawarte w ukrywanym przez liderkę Erudycji nagraniu mogą podać w wątpliwość wszystko, w co dotychczas wierzyła i wiedziała o otaczającym ją świecie. Mimo to, w imię prawdy była gotowa poświęcić wiele. Nie spodziewała się jednak, że usłyszy na nim swoje własne nazwisko. Dziewczyna pragnie dowiedzieć się, kim była Edith Prior i dlaczego porzuciła swoje wcześniejsze życie. A przede wszystkim, czym tak naprawdę jest Niezgodność i czy ktokolwiek jeszcze na nich czeka poza granicami miasta? Tris musi poznać odpowiedzi na te pytania, jednak czy jest na nie gotowa?



 

Moondrive
Oprawa twarda

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-411-0

Moondrive

Format: 143 x 210

Cena detaliczna: 74,99 zł

Tłumaczenie: Marta Czub

Rok wydania: 2024

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...