Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wigilijny pech

Magdalena Kubasiewicz

Wigilijny pech

39,99 zł

3151

 

Czasem jedyne co nam pozostaje to śmiech..

Diana Dąbrowska zwana DiDi ma wigilijnego pecha. Wszystkie złe rzeczy które się jej zdarzały miały miejsce w tym okresie. I tym razem szczęście nie zawitało do DiDi. Co gorsza jej chłopak zostawił ją na lodzie, a pierwszego dnia świąt ma odbyć się ślub jej młodszej siostry.

Czy dla Diany limit nieszczęść na ten dzień został wyczerpany?

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-27

ISBN: 978-83-280-7148-3

Liczba stron: 320

W.A.B.

Format: 135x202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Dorota Cyganek

warto przeczytać

Gdy przeczytałam opis książki , to stwierdziłam ,że ta książka jest chyba pisana o mnie.. Pech towarzyszy mi w tym okresie już od dawna. Dlatego stwierdziłam, że muszę mieć tą książkę! Książka jest bardzo przyjemna, przeczytałam ją w jeden wieczór. Serdecznie polecam.
Olga Tokaj

klimatyczna

Serdecznie polecam tą książkę, nie zawiedziecie się! Autorka świetnie wprowadza w nastrój świąteczny, książka idealna na chłodniejsze wieczory. Jest ona także dobrym pomysłem na prezent świąteczny. Każdy z nas jest czasem DiDi gdzie wszystko powoduje u nas pecha.
Wiktoria Bałazy

polecam

Cudowna klimatyczna książka, idealna na chłodny wieczór, gdy czuć już nastrój świąt. Główna bohaterka jest świetną postaciom, z pewnością ją polubicie. Książkę czyta się z wielką lekkośią. Polecam!
Cena pakietu

69,89 zł

4945

Cena pakietu

77,89 zł

5425

Cena pakietu

84,89 zł

5845

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...