Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wyprawa po miłość

Susanne Lord

Wyprawa po miłość

5.8

(33 ocen) wspólnie z

39,80

 

„Eksplozja romantycznego uczucia, namiętności i przygody“. „ROMANTIC TIMES“

Nieustraszony odkrywca…

Cały Londyn aż huczy od opowieści o Willu Reptonie. On jedyny ocalał z masakry w Tybecie. Powrócił do Anglii jako bohater, ale nie ma czasu na odpoczynek w blasku chwały. Przed nim kolejna wyprawa. Nic go przed nią nie powstrzyma i nikt nie odkryje jego tajemnicy... chyba że spotka na swej drodze kogoś takiego, jak lady Charlott e Baker.

…bezradny wobec uroku niezwykłej kobiety.

Charlotte marzy o mężczyźnie, którego odwaga i energia dorównają jej własnym. Od pierwszej chwili rozpoznaje w Willu bratnią duszę. Lecz by go zdobyć, musiałaby odrzucić zasady obowiązujące w jejświecie.

Will również czuje się rozdarty pomiędzy fascynującą kobietą a obowiązkiem. Nie raz ryzykował życiem, lecz najbardziej niebezpieczną przygodą może okazać się nie wyprawa za ocean, lecz odkrycie sekretów własnego serca...

SUSANNE LORD stała się w ostatnich dwóch latach jedną z najpopularniejszych autorek romansu historycznego. Jej powieści zbierają entuzjastyczne recenzje prasy i portali czytelniczych. Pierwsza, Wyprawa po miłość, została nominowana do Nagrody Czytelniczek Czasopisma „Romantic Times“ dla najlepszego romansu historycznego 2015.

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-6199-7

Tytuł oryginalny: In search of scandal

Liczba stron: 400

Format: 12.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...