Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

Remigiusz Mróz

Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

7.3

(6568 ocen) wspólnie z

39,90

 

Czy taką sprawę można wygrać?

Siedemnastolatek oskarżony jest o brutalne morderstwo dwóch kolegów ze szkoły. Sposób dokonania zbrodni jest łudząco podobny do działań Sadysty z Mokotowa. Chłopak nie ma alibi, dowody przemawiają na jego niekorzyść, a sprawę pogarsza fakt, że on sam plącze się w zeznaniach.

Czy mecenas Oryński, który niedawno zdał egzamin adwokacki upora się z tak ciężką sprawą? Nie ma wyboru – zostaje zmuszony przez Piotra Langera do obrony młodego chłopaka. Na jego barkach drzemie ogromna odpowiedzialność. Młody prawnik musi godnie zastąpić Chyłkę, a pierwsza prowadzona sprawa, może zaważyć na jego dalszej karierze…

Czwarta Strona
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-663-8193-3

Liczba stron: 538

Czwarta Strona

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Rok wydania: 2019

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Urszula Mosionek

Autor wie co robi

Przygodę z Chyłką zaczęłam od serialu, który skradł moje serce. Wprawdzie rzadko sięgam po polską literaturę, ale serial tak mi się podobał, że postanowiłam zaryzykować. Skutkowało to tym, że zaczęłam pochłaniać te książki w błyskawicznym tempie, a mój mąż chciał zabronić mi kupowania kolejnych. Remigiusz Mróz stworzył tę serię na światowym poziomie. Naprawdę, nic dodać nic ująć! Ciężko wybrać mi ulubioną część, ale „Wyrok" na pewno jest na podium. Niektórzy autorzy powinni uczyć się od Mroza prowadzenia fabuły, rozwijania wątków i ciągłego zaskakiwania czytelnika. 10 tom, a ja czekam na kolejny. Seria jest świetna, najnowszy tom genialny, to się nie ma prawa znudzić, jest zbyt dobre.
Marzena Chmiel

Co za emocje!

Wreszcie doczekałam się kolejnego tomu Chyłki! Ta seria to prawdziwa perełka w swoim gatunku. Akcja goni akcję, a starych bohaterów poznajemy z zupełnie innej strony. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona wątkiem miłosnym Chyłki i Zordona, od samego początku kibicuję tej parze. Remigiusz Mróz podniósł wysoko poprzeczkę. Ten kryminał ma wszystko czego potrzeba i myślę, że fabułą jeszcze długo nikt mu nie dorówna. Mam nadzieje, że powstanie 11 tom i będzie jeszcze lepszy, chociaż nie wiem, czy jest to możliwe. Rewelacja, gorąco polecam!
Mirosław Skałka

Jak zwykle się nie zawiodłam

Nie jestem zdziwiony, że książka jest dobra. Jestem zdziwiony, że jest aż tak dobra! Tyle się działo, że z każdą kolejną stroną mówiłem sobie, że to ostatnia. Można się domyślić, że przeczytałem ją bardzo szybko. Zacząłem rano, skończyłem w nocy, bo po prostu nie mogłem się od niej oderwać. Zdecydowanie najlepsze dzieło Mroza. Zakończeniem trochę zagrał mi na nosie, nie takiego się spodziewałem, ale jestem zadowolony.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...