Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zaginione arabskie księżniczki

Marcin Margielewski

Zaginione arabskie księżniczki

36,00 zł

2201

 

Książka "Zaginione arabskie księżniczki" to wstrząsająca opowieść o życiu w złotej klatce i cenie jaką trzeba zapłacić za wolność. Bohaterkami są kobiety, które wiodą z pozoru bajkowe życie otoczone służbą oraz ochraniane, do których zwykły człowiek nie ma dostępu. Mogą spełnić każde swoje życzenie - cena nie gra tutaj roli. Ich jedynym zadaniem jest podporządkowanie się oraz bezwzględne oddanie mężczyznom. Marcin Margielewski spotkał pracownika saudyjskich władców, który opowiedział mu o tym co widział i słyszał na dworach. Jest to historia prawdziwa oraz emocjonująca, przedstawiająca księzniczki, które giną w niewyjaśnionych okolicznościach, które nie mogą się zbuntować, które są całkowicie zależne od swoich ojców, braci, mężów.

Prószyński Media
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9235-9

Liczba stron: 320

Prószyński Media

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 36,00 zł

Wywiad z autorem

Ola K

Polecam

Niezwykle emocjonująca i poruszająca książka ! Temat wstrząsający oraz bardzo ciekawy tym bardziej, że to wszystko nadal się dzieje w XXI w. Gorąco polecam przeczytać oraz zapoznać się z pozostałą literaturą z tego tematu !
Bożena Z

Marcin Margielewski

Czytałam poprzednie książki Pana Margielewskiego i bardzo podoba mi się zarówno tematyka, którą porusza jak i forma przedstawienia historii. Bardzo ważne i wartościowe jest to, że nie są to tylko domysły autora, ale powieśc oparta jest na faktach, które zostały autorowi przedstawione przez czlowieka, który widział opisane wydarzenia oraz który je przeżył. Barzdzo cenię sobie tego pisarza i mogę z całą pewnością polecić tę jak i pozostałe jego książki.
Natalia B

Zaginione Arabskie Księżniczki

Jestem bardzo zafascynowana światem bogactwa i życiem arabskich szejków. Uwielbiam czytać książki na ten temat. Bardzo ciekawią mnie również losy tamtejszych kobiet, ich życie oraz ich świat. Słyszałam wiele sprzecznych informacji na ten temat dlatego aby lepiej zgłębić temat postanowiłam przeczytać tę książkę. Jest ona bardzo emocjonująca i świetnie napisana. Czyta się ją jednym tchem i dowiedziałam się z niej wszystkiego czego oczekiwałam. Jest wstrząsająca, ale zarazem bardzo ciekawa. Zdecydowanie mogę ją polecić każdmu zaiteresowanemu tematyką wielkich pieniędzy oraz władzy.
Cena pakietu

85,90 zł

5195

Cena pakietu

75,90 zł

4595

Cena pakietu

80,90 zł

4895

Cena pakietu

80,90 zł

4895

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...