Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ziglar o sprzedaży Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy

Zig Ziglar

Ziglar o sprzedaży Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy

6.7

(6 ocen) wspólnie z

49,90

 

Czy chcesz dotrzeć na szczyt w zawodzie sprzedawcy?
Czy charakteryzują cię elastyczność, upór, dobra organizacja, entuzjazm, silna motywacja i doskonałe podejście?
Cechy te, zdaniem Ziga Ziglara, mogą pojawić się wyłącznie wtedy, gdy posiądziesz tę najważniejszą, a mianowicie chęć rozwoju. Bez względu na to, czy jesteś początkującym praktykantem w świecie sprzedaży, czy może wytrawnym zawodowcem, musisz – jak zauważa Zig Ziglar – kontynuować swoją pielgrzymkę „przez naukę, życie i umiejętność patrzenia: naukę czerpaną z przeszłości, nie żyjąc w niej; życie w teraźniejszości, przez chwytanie każdego dnia wszystkich istotnych momentów; a także patrzenie w przyszłość z nadzieją, optymizmem i wiedzą”. Wdrażając w życie wartości promowane przez Ziglara, takie jak szczerość, uczciwość, wiara, miłość i lojalność, będziesz mógł częściej przekonywać więcej osób w sposób bardziej efektywny i etyczny.
Poprawione i zaktualizowane wydanie Ziglar o sprzedaży, pełne fundamentalnych zasad dotyczących tej dziedziny, ukazuje ponadczasowe prawdy aktualne w nowym tysiącleciu. Techniki i procedury przedstawione przez Ziglara nie tylko uszczęśliwią twoich klientów i zwiększą twoje dochody, lecz także pomogą zadbać o to, co nieuchwytne – o jakość twojego życia.

MT Biznes
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-774-6975-0

Tytuł oryginalny: Ziglar on Selling: The Ultimate Handbook for the Complete Sales Professional

Liczba stron: 412

Format: 158x233mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...