Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Błękitnokrwiści. Maskarada

Melissa De La Cruz

Błękitnokrwiści. Maskarada

6.9

(2700 ocen) wspólnie z

34,90

Kolejna odsłona bestsellerowej serii „Błękitnokrwiści” amerykańskiej pisarki Melissy de la Cruz

Po tragicznej śmierci Aggie Carondolet, Schuyler jedzie do Wenecji by odnaleźć swego dziadka Lawrence'a Van Alena. Wierzy, że tylko on jest w stanie udzielić odpowiedzi na kluczowe pytanie - kto morduje kolejnych nieśmiertelnych. Jednak Lawrence zazdrośnie strzeże swej prywatności, a mieście pełnym masek może się ukrywać aż do końca świata.

W tym samym czasie na Manhattanie trwają przygotowania do legendarnego Balu Czterystu Mimi Force planuje własne przyjęcie - niezapomniana imprezę w zrujnowanej neogotyckiej świątyni, bal maskowy tylko dla błękitnokrwistych. Chce zwrócić na siebie uwagę Kingsleya Martina, nowego ucznia Duchesne, tajemniczego chłopaka, który ma dość odwagi, by drwić w żywe oczy z zakazów starszyzny... Ale Kingsley jest tylko pretekstem - tak naprawdę Mimi zależy na Jacku, przyrzeczonym jej wieki temu ukochanym, który teraz zaczyna się od niej oddalać.
Chora z zazdrości, Mimi nie zawaha się sięgnąć po ostateczne metody, by tylko zdyskredytować rywalkę - nieświadomą niczego, skoncentrowaną na zagadkowych morderstwach, Schuyler.

Jaguar
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-76-86-014-5

Liczba stron: 320

Jaguar

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...