Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bo wiesz...

Piotr Kołodziejczak

Bo wiesz...

5.4

(83 ocen) wspólnie z

22,05

 

Aż do dziś żyli jak przykładne małżeństwo... aż do dziś.
Grażyna z Jankiem są już rok po ślubie. Powodzi im się całkiem dobrze. Mają ładne, urządzone mieszkanie i niezłe perspektywy. Ona zajmuje się domem, a on pracuje jako masażysta w ekskluzywnym ośrodku sportowo-rekreacyjnym. Pewnego wieczoru Grażyna zaprasza swojego męża do kawiarni, aby w oficjalnej scenerii... przyznać mu się do zdrady. Janek dowiaduje się, iż już od dłuższego czasu żona prowadzi podwójne życie. Jednak na razie jego miłość do Grażyny okazuje się silniejsza od doznanego upokorzenia, więc cierpi i wybacza. Ale... ale pomimo to zostaje odtrącony.
Grażyna odchodzi. Czy na zawsze...?
"Bo wiesz..." to książka do końca trzymająca Czytelnika w napięciu. A dlaczego...? Bo to historia pisana życiem, które wciąż jest pełne zaskakujących sytuacji.
Czy warto poświęcić udane małżeństwo dla wielkiej miłości?
Czy warto wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia?
W tej książce znajdziesz odpowiedź.
Powieść "Bo wiesz..." jest ilustrowana piosenką w wykonaniu Uliashy (utwór dostępny na stronie internetowej www.bowiesz.pl).

"Bo wiesz..." to kolejna, piąta już powieść Piotra Kołodziejczaka. W ciągu ostatnich kilku lat ukazały się ponadto: "Puść już mnie", "Nie rób mi tego", "Klępy śpią" i "Wschody do nieba".
Piotr Kołodziejczak jest członkiem stowarzyszeń twórczych. Oprócz pisania książek komponuje nowoczesną muzykę i pasjonuje się tenisem. Mieszka pod Wiązowną koło Warszawy.

Borgis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-852-8489-5

Liczba stron: 184

Format: 124x195mm

Cena detaliczna: 22,05 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...